Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze ze ten zielony smiga za toba heheh :) fajna Audina

Opublikowano
  • Autor

tak wzorem B5... moze chcesz kupic zegary S4 B7 ? :decayed:

mam, z wyciagnietym pinem i nawet transponderem pod kluczyk zapasowym :naughty:

dzieki za info, przemysle temat :good:

tak btw... koncowki w polerce + standard wlepa dope :cool1:

img0500lf.jpg

Opublikowano

Panie, może niezrealizowany mod z b5...

AIRRIDE :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nad airem pomysli sie w oldtajmerze, tu spokojnie i dyskretnie :wink4:

Opublikowano

napewno zrobi sie kozak jak b5 :) bo byla sliczna wiec b7 tez pewno bedzie kozacka nic tylko sledzic poczynania :)

Opublikowano

tak wzorem B5... moze chcesz kupic zegary S4 B7 ? :decayed:

mam, z wyciagnietym pinem i nawet transponderem pod kluczyk zapasowym :naughty:

dzieki za info, przemysle temat :good:

tak btw... koncowki w polerce + standard wlepa dope :cool1:

img0500lf.jpg

ale ładna dupka :kox:
Opublikowano

Karol... a gdzie wlepa A4-klub.pl? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

bedą ramki, i wystarczy chyba;) :gwizdanie:

Opublikowano

jeśli ramki to ok :good: myślałem, że niczego nie będzie :embarrassed: a nie myślałeś o ściągnięciu emblematów z tyłu i zostawienia samego :audi: ?

Opublikowano
  • Autor

jeśli ramki to ok :good: myślałem, że niczego nie będzie :embarrassed: a nie myślałeś o ściągnięciu emblematów z tyłu i zostawienia samego :audi: ?

jasna sprawa;)

Opublikowano

to teraz czekam żeby zobaczyć to cudo w realu :naughty:

Opublikowano

porelka końcówek daje fajny efekt, robiłem to tez u siebie, nie trzeba nawet końcówek zmieniać na inne.

Opublikowano

a czy, robiles ta polerke ?

Opublikowano

Turdzi o co chodzi z pytaniem? :)

Opublikowano
  • Autor

a czy, robiles ta polerke ?

papier wodny, 800, 1200, 1500, 2000 i 2500;)

na koncu przypolerowalem jeszcze filcem polerskim i jest lusterko :wink4:

Opublikowano

aaaa o to chodziło :)

a to ja tak zaawansowanie nie poszedłem, złapałem jakąs pastę polerską ostrą i pojechałem... nie chce u siebie mieść błysku jak w chromie bo listwa przy klapie bagażnika jest matowa.

Opublikowano

kup paste autosol i zapolerujesz na lustro :wink4:

Opublikowano

WESOŁYCH SWIAT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odgrzebie trochę kotleta;p

Lecą do mnie nowe ori żarniki i koło zapasowe na zimę:) -wole czuć się bezpiecznie :hi:

a w tygodniu mam nadzieje ze podjadę do mojego fotografa i będą nowe, wyraźne fotki. :)

btw.. szczesliwego nowego;)

Opublikowano

odgrzebie trochę kotleta;p

Lecą do mnie nowe ori żarniki i koło zapasowe na zimę:) -wole czuć się bezpiecznie :hi:

a w tygodniu mam nadzieje ze podjadę do mojego fotografa i będą nowe, wyraźne fotki. :)

btw.. szczesliwego nowego;)

ale odgrzebałes kotleta :thumbdown::wink4:

a tak serio to na tą sesje czekamy :)

sto lat rezania auta :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.