Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprzedajesz auto ??? :blink:

Z opisu na gg wynika że tak.

Opublikowano

Ciekawe co bedzie nowego :gwizdanie:

Daj lepsze zdjęcia bo na tych nie widać niedoskonałości lakieru :kox::tongue4::kox:

Opublikowano

chyba go wku..iła sprwa wysoko wstającej turbiny hehe

Opublikowano

chyba go wku..iła sprwa wysoko wstającej turbiny hehe

:naughty:

Opublikowano

chyba go wku..iła sprwa wysoko wstającej turbiny hehe

:naughty:

pewnie kupi innego BRD i będzie marudził że telepie go na zimnym silniku (jak to BRD mają) :decayed::kox:

Opublikowano

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

Opublikowano

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

wszystkie BRD telepią... przyzwyczaiłes się do tego.. przesiądziesz się do nowego to zobaczysz jak prowrócisz do B7,,,

3 dni powiadasz? to juz czas żeby niespać spokojnie :D

Opublikowano

mi tam nic nie telepie ale za to coraz ciezej odpala :mysli::decayed: , ale jeszcze 3 dni moze dociagnie :rolleyes::decayed:

B7 się wkuurwiła na Ciebie bo się przesiadasz za 3 dni w młodszą siostrę B8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba go wku..iła sprwa wysoko wstającej turbiny hehe

:naughty:

pewnie kupi innego BRD i będzie marudził że telepie go na zimnym silniku (jak to BRD mają) :decayed::kox:

nic mnie nie wkurwiło;) nie przeszkadza mi ta pózno wstająca turbina, mega przezwyczaiłem sie do jazdy tym parchem:) chciałoby się coś chyba nowszego;) ale to za kilka miesiecy... :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 00:13_________________________________________________aaa i moj BRD na zimnym ani trochę nawet nie telepie :)

Opublikowano

telepie to złe słowo... czuc drgania silnika których nie ma nawet w BLB :kox: BRD tak mają... zarówno zdrowe jak i niezdrowe... nie ma znaczenia.

Opublikowano

co to fure sprzedajesz ? :mysli:

Opublikowano

a no sprzedaje ją... i kupuje Opla Astre

Opublikowano
  • Autor

no coż.. ma sie fach w reku to sie anglika przełoży i jescze silnik zeswapuje:D + Q :):tongue4:

Opublikowano

ja zainteresowanie autem??

Opublikowano
  • Autor

ludzie dzwonia, pytają, chcą sie zamienić za T4 :naughty: ale specjalnego ruchu nie ma;)

jak sprzedawałem golfa MK3 to ludzie dzwonili co 20 min:D aa i 2 ogładało auto, alez ceną nieco przesadzili.

Opublikowano

[..] aa i 2 ogładało auto, alez ceną nieco przesadzili.

To norma. Każdy chciałby auto za pół ceny kupić. :gwizdanie:

Opublikowano

ciezko sie przebic dobrym autem przez tych zasranych handlarzy , tym bardziej niemieckim :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.