Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zimy parownik Stag 300


amdi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem od kiedy kupilem moja :a4fan: mialem problem z temperatura gdyz schodzila oan do 60 . Zalozylem gaz instalacja stag 300 i caly zas bylo cos nie tak zle odpalal przerywal . Gdy juz pojechalem zeby mi wymontowali instalacje (poniewaz bylem u nich z 6 razy i niemogli sie uporac z usterka) cos mnie natknelo zeby powiedziec o temp silnika . Oni dopiero wtedyu sparawdzili temp parownika i powiedzieli ze jest zimny a powinien byc cieply kazali mi wymoenic termostat (co uczynilem :oklaski:) i powiedzieli ze parownik powinien byc cieply ale niejest :mysli: ma podjechac zeby oni cos ustawili?? zeby wkoncu byl cieply?? Oni tlumaczyli ze on b7yl ustawiany caly zas do niedogrzanego silnika czy jak pojade do nich to cos oni zmienia ?? prosze o podpowiedzi co oni moga zrobic zeby byl cieply zeby ewentualnie im wskazowek udzielic oponiewaz wydaja mi sie troche ciemni :bicz:. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie termos. powinno się znacznie poprawić

oni ci mogą ustawić temp.kiedy ma się przełączyc na gaz chodz każdy gazownik ustawia według siebie to jest około 40 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj a orjentujesz się może w jaki układ wpieli ci reduktor, np przed nagrzewnicą i jak szeregowo czy równolegle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego wlasnie neiwiem jutro posatram sie dowiwedziec co i jak parownik znajduje sie pod zbiorniczkiem wyrownawczym od wody[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 14:43 _________________________________________________a jeszce zauwzylem ze niema jakeis temperatury ustawinej przejsaica a zaznaczam ze to jest sekwencja poprostu wsiadam rano jest moze jakies 5 stopni przycisne do 2400 obrotow bo do tylu mi ustawili i mi przelacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sekwencjia sie przełączyła to muszą być spełnione odpowiednie warunki miedzy innymi temperatura musi być odpowiednia

a jeśli parownik nie jest podgrzewany to poprostu zamarza i d*pa blada silnik nie bedze chodził

ja mam sekwencjie i u mnie przłącza się po jakimś czasie jesli samochód jest zimny to mogę go gazować i do 4000obr.

i się i tak nie przełączy można jeszcze ustawić czy ma się przełączyć jak wchodzi na obr. lub jak schodzi z obrotów

może ty masz zwykły gaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowietrzyłeś/odpowietrzyli Ci układ? Może masz zapowietrzony układ i ciepła woda nie dostaje się do reduktora.

a Co do momentalnego przełączania na gaz sprawdź to bo jest możliwość, że założyli Ci zwykłą instalacje :bicz::rant: Sekwencja ma chyba jakąś minimalna temperaturę przełączania która nawet gazownik nie może obniżyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narzie jak na jeden dzien jest super :oklaski: zobzymy jak bedzie pozniej czy niebedzie zle ale samochod pali bez dodawania gazu i odrazu . Ale nawet jezeli byla to wina niegrzejacego sie parownika to powinni to wczesniej znalezc a nie dopiero za 10 razem i to jeszce dzieki mojej podpowiedzi :bicz2: ale wazne ze jest zrobione :P Pozdrawiam i dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...