Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolejny zdrajca - Volvo S80

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o moim nowym nabytku - Volvo S80 2.0T 163KM automat '99. Bezwypadkowy, oryginalny przebieg 158 tys.

Z wypasu:

- 4 el. szyby

- el. grzane lusterka

- grzane przednie fotele

- 2-strefowa klimatyzacja

- pełna skórzana tapicerka

- telefon

- fotochromatyczne lusterko

- tempomat

- wycieraczki reflektorów :decayed:

Silniczek na turbinie nawet daje radę, chociaż do tej lochy przydałby się większy.. Trudno, kupiłem to auto tylko dlatego, że było bardzo zadbane i wybrzydzać nie mogłem. Niedługo dojdzie chip na 190KM/300Nm.

p1020804qh.jpgp1020805o.jpgp1020809qx.jpgp1020810b.jpgp1020819u.jpg

Opublikowano

:patrzy:

brak foto?

Opublikowano

aftomat ???? paliwowożerna menda

Opublikowano

Co do przebiegu to przymróze oko bo jak na taka landare to mało realny w tym roczniku :gwizdanie: pokaz jakieś fotki :good:

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

Opublikowano

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

A co nie tak z tymi automatami? Uzytkowałem takowego przez 3 lata,nic się nie działo :mysli:

Opublikowano

Mam nadzieje że to nie ten sam automat co wkładali do 2,5D(140km) bo jeśłi tak to powodzenia życzę w jego ekspluatacji :kwasny:

A co nie tak z tymi automatami? Uzytkowałem takowego przez 3 lata,nic się nie działo :mysli:

Mam 2 kolegów i mają z nimi same problemy własnie w S80, moze przypadek, albo nieodpowiedni fachowcy sie nimi zajmuja, ale ja tam juz zrażony jestem do tej wersji :confused4:

Opublikowano

a ja wręcz przeciwnie :good: jak na tak dużą budę ten silnki w zestawieniu z automatem jest rewelacyjny,nie mówiąc już o spalaniu :good: Na trasę bardzo wygodne auto

Opublikowano

a ja wręcz przeciwnie :good: jak na tak dużą budę ten silnki w zestawieniu z automatem jest rewelacyjny,nie mówiąc już o spalaniu :good:Na trasę bardzo wygodne auto

Z tym sie zgodze jest bardzo dużo miejsca :kox: a tył to juz w ogóle ale czego chcieć wkońcu w tamtych latach najwyzszy model :good:

tylko cześci drogie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Przebieg oryginalny, tak jak pisałem, potwierdzony książka serwisową i stanem auta.. Co do automatu - chciałem automat i miejmy nadzieje, że nie bedzie tak zle jak mowicie. Zdjecia dodam jak ogarne snieg i lod :)

Opublikowano

A gdzie fotki ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dodalem dwie w pierwszym poscie.. niedlugo dorzuce reszte

Opublikowano

Mój tata miał takiego z 2005 roku z silnikiem 2.8 o mocy 272KM i automatyczną skrzynią biegów :decayed:. Przez 4 lata żadnych awarii. Bardzo wygodny samochód, a z silnikiem 2.8 bardzo szybko przyspieszał. Od 0-100 km/h 7.2 sec :hi:.

Życzę bezawaryjnej eksploatacji :hi:. Super samochód na długie trasy :good:.

Opublikowano

Nie widać fotek :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

sory spieszylem sie i cos musialem popierdzielic.. teraz fotki juz sa :)

Opublikowano

ile kosztuje taka landara ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

rozne ceny bo dlugo ten model produkowali i wsadzali duzo silnikow.. ogolnie okolice 20tys

Opublikowano

to nie jest duzo za tak wypasiony "kredens"

Opublikowano
  • Autor

jestem tego samego zdania zwlaszcza, ze ja dalem troche mniej niz 20 :)

Opublikowano

fajne autko :good:

Opublikowano

Z zewnątrz ładna fura, w środku już robi się średnio bo konsola środkowa wygląda jak... :sick3:.

Silnik :good:, ogólnie ładne autko, żeby Ci się sprawowało tylko :).

Najważniejsze że Tobie się podoba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.