Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

tylko pamiętajcie... te unideny 520 co są teraz na sprzedaż to nie to samo co kiedyś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poza tą anteną - na pewno :)

a dlaczego? miałem sirio ml 150 i był za długa dla mnie :wink:

Długa ale spełniała swoją rolę, a ten mały kikut działa słabo patrząc na jego cenę :whistling:

Dostałem go za darmo :grin: A co do Unidena, to masz racę, mój ma hmm z już z 3 lata, a te nowsze się różnią od niego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tą anteną - na pewno :)

a dlaczego? miałem sirio ml 150 i był za długa dla mnie :wink:

Długa ale spełniała swoją rolę, a ten mały kikut działa słabo patrząc na jego cenę :whistling:

Dostałem go za darmo :grin: A co do Unidena, to masz racę, mój ma hmm z już z 3 lata, a te nowsze się różnią od niego:wink:

Bo tego nikt nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto to: CB radio Uniden 520 + antena Hustler za 230zł ?:hi:

Warto ale lepiej z wilsonem lepiej wykonany jak masz hustlera non stop na dachu po roku skoroduje podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem okazję kupić nowego Unidena 520 ale jeszcze się wstrzymałem i przez przypadek wpadłem na ten wątek także piszcie co z nimi nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wykonane są gorzej (jak większość), ale i tak są dużo ciekawsze od podobnych w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego przyrównujesz to "jak większość" zważywszy na to że stare 520 były dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne sprzęty też dzisiaj składają małe chińskie rączki , z coraz mniejszych elementów

Porównywać powinniśmy do tego, co obecnie jest na rynku, a nie do tego co było kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki powinien być orientacyjny koszt załozenia cb na uchwycie sf 40?? do samochgody dostawczego>>??<<

antena mam sirio omega

czy kupić sam uchwyt pomontowac poprzeciągać a potem tylko na zestrojenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisze jak się sprawuje ta mała antenka pirat ?? jestem ciekawy czy w ogóle daję radę a trochę kosztuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisze jak się sprawuje ta mała antenka pirat ?? jestem ciekawy czy w ogóle daję radę a trochę kosztuje :wink:

kolega to miał w passacie.. i po paru dniach jazdy i co chwile " koledzy możecie przedłużyć " wywalił ja i kupił sirio omege

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie anteny na relingach?jeśli tak to skąd wziąć uchwyt?u mnie w mieście nie mogę nic znaleźć pasującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie anteny na relingach?jeśli tak to skąd wziąć uchwyt?u mnie w mieście nie mogę nic znaleźć pasującego

Ja miałem sirio turbo 2000 do relingu zamontowane. Na allegro masz takie uchwyty :wink:

27081304.jpg

49532277.jpg

91485014.jpg

83726551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że mam indentyczną antenę i nie wiem jak ją zamocować,na magnesie nie chce bo już raz miałem po lakierze,miałem na relingu w uchwycie dorobionym i nie wygladało to,nie wiem czy dziury w klapie nie wywiercić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że mam indentyczną antenę i nie wiem jak ją zamocować,na magnesie nie chce bo już raz miałem po lakierze,miałem na relingu w uchwycie dorobionym i nie wygladało to,nie wiem czy dziury w klapie nie wywiercić:grin:

Ja miałem taki uchwyt UCHWYT RELINGOWY CZARNY do anteny CB JAKOŚĆ Łódź (2793703057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko go przerobiłem.

2793703057.jpg

1. - Najpierw odkręciłem tą śrubę.

2. - Po odkręcenie wyrzuciłem ten kawałek metalu.

3. - Tam gdzie odkręcałem śrubę pod numerem 1 trzeba było powiększyć dziurę na kabel pod antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...