Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiem ze w przedziale 150-200zl to ameryki nie odkryje:decayed: Bardziej mi zalezalo na opini cos warto juz kupic w tej a czego sie wystrzegac. Generalnie to mi sie nie spieszy az tak bardzo z zakupem, do tego czasu moze jakas okazja sie trafi albo dodatkowa kasa na zakup:wink: Na allegro jest pelno zestawow ale jak czlowiek sie nie zna to latwo trafic na mine :thumbdown:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystrzegaj się wszelkich zestawów do 200zł

Opublikowano

to może poczekaj i moze odłozysz coś a w tym czasie zerkaj u nas na forum moze ktos bedzie nakurat miał jakieś wmiare dobre radyjko za okazyjna cene

Opublikowano

do przemyślenia masz taki zestaw zakupiłem i jak dla mnie wystarczy:

[h=1]Radio CB M-TECH LEGEND III (249 zł)+ antena Sirio As 100 Mag (140zł)[/h] jakość i kwota do przegryzienia:hi:w centrum miasta słyszę prawie wszystkie wylotówki:naughty:

Opublikowano

Właśnie się skapłem że coś mi padło w radio CB i nikt mnie nie słyszy. :facepalm:

A ostatnio jakoś dziwnie się jechało tylko na nasłuchu i zastanawiałem się czemu mi nikt nie odpowiada :polew:

albo że ucina się rozmowa ani nikt nie podziękuje.

Chyba czas na nowe radio.

Opublikowano

Julo na to to już był czas w momencie zakupu tego :decayed:

po prostu zrób ten krok i otwórz szafke pod zlewem i wrzuć to radio do tego kubła który tam jest :decayed: :decayed: ( kosz jest w 99,9% przypadków właśnie tam :decayed: )

ewentualnie wymontuj wyświetlacz segmentowy z tego szajsu, ja wymontuje z Alanów które mam w piwnicy i można bedzie zrobić ładny zielono-czerwony zegarek na szafke

powiedz do ilu chciałbyś radio to sie wybierze coś :kox:

Opublikowano

No własnie - trzeba kupić coś dobrego.

Antene już mam dobrą... teraz kolej na radio.

Daj mi coś w miare takiego żeby pod podłokietnik wlazło.

Już wydam te 300zł - niech będzie...

ale pewnie zaraz sie okaże że 400zł to mało :grin:

Opublikowano

zobacz sobie wymiary tego :Radio CB M-TECH LEGEND III

Opublikowano
zobacz sobie wymiary tego :Radio CB M-TECH LEGEND III

Zamontowane pod podłokietnikiem może być ciężkie w obsłudze, za dużo guzików... Już lepiej Legend II albo lepiej poszukaj Uniden Pro 520XL :wink: Intuicyjna obsługa pozwala obsługiwać to radio bardziej "bezwzrokowo", albo pomyśl o montażu radia w półce po lewej :wink: I kup głośniczek zewnętrzny, to na prawdę bardzo dużo daje.

Opublikowano

Patrzyłem ile to Legend III u mnie na wiosce - cena 390zł :grin: obejrzałem je mniej więcej i mi pasuje.

Właśnie chodzi mi o takie żeby obsłużyć przez pomacanie :wink: czego nie dowidze to domacam. A tak poważnie to pod podłokietnikiem póki co mi pasuje. Więcej słucham, czasami tylko się włącze do rozmowy jak nikt nie odpowiada.

Nie widziałem dokładnie tego Legend II - musze sobie na allegro oblookac.

Opublikowano

A to moja nowa antenka :naughty:

imag0932e.jpg

Teraz poszukiwania radia :whistling:

Opublikowano

Julo odpuść tego legenda II, legend III jest znośny, ewentualnie jakiś używany Harry II :naughty:

Opublikowano

Sokal ale będzie obsadzona w błotniku? :wink:

Opublikowano

Sokal to ta nowa Florida tak ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie ma się co ograniczać :grin:

Opublikowano

Komicznie by to wyglądało :kox:

Opublikowano

Jest jeszcze cos ciekawego oprócz tego legend III ?

Czemu odpuścić tego Legend II ? Tak wizualnie to wygląda tak samo jak ten Harry II

Kurcze pasowałby mi bardziej bo jest taki analogowy i bez patrzenia chyba lepszy w obsłudze. Używki raczej nie chce bo jestem estetą a jak patrze na te porysowane porętła :facepalm:

m-tech-legend-ii.jpg

2971435345

3003613190

Używki raczej nie chce bo jestem estetą a jak patrze na te porysowane porętła :facepalm:

A te jakieś - STABO ?

AA one chyba też drogie...

Zależy mi żeby nie był szumofon. Bo nie ma to jak jedziesz i rozkoszujesz się jazdą audi a tu nagle straszny szum :polew:

Opublikowano

Jak chcesz legend III to tylko po tuningu u konektora zupełnie inne radio.

Cena może i wysoka ale warto.

Opublikowano

Możesz coś więcej napisać o co chodzi ? Co to daje ?

Opublikowano

a co tam tuningują?ale to i gwarancja przepada nie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.