Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Masz bo już mi się pisać nie chce bo i tak znajdzie się banda co wie lepiej.

Filtr ceramiczny LT 455HTW - P.U.H. Hesta - Sklep

Sony Xperia Tapatalk 4

widzałem to już, ale z tego wynika tylko tyle że radio które dostałem nie jest tak bardzo skopane

Opublikowano

Co byś z nim nie robił nie pozwól na zmianę filtra na IT włożyłem ogłuchłem w sensie radio ogluchlo wróciłem do swojego. Nasze przenoszą +-3 a IT 2.Jak to wam wytłumaczyć. Ten IT pracuje w węższym paśmie i o ile na dwóch tak samo zrobionych radiach będzie super to inni mają różne zlomy i nastąpi brak łączności między wami a jak wiecie większość użytkowników ma tanie radia. No chyba ze ktoś chce tylko z prezesami gadać.

Powiadasz ze D475 nie ma to nie wiem czemu u nas od 2 lat wszystkie mają.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano

Na razie to zakupię antenę, wystroję, pojeżdżę z tym trochę i wyślę na jakiś przegląd

Opublikowano

Do mnie wszystko dotarło dzisiaj... jestem zadowolony. Bez żadnego strojenie daje radę. Wystroję jak będę miał chwilę wolnego czasu.

Opublikowano

Moim zdaniem tylko kondensator wam potrzebny jakiś mic k-po z wzmocnieniem i echem i stabilizator 9V no jak się ma fantazje to dwa.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano

od jakiegoś czasu miałem chrapkę na stację lutowniczą :grin:

jest stabilizator, nawet dość zaawansowany: UNIWERSALNY MODUŁ STABILIZATORA 9V 0,5A

Opublikowano

Muszę się pochwalić :decayed:

dotarła do mnie świeża Omega

IMAG0523.jpg

oryginał na magnesie jak widać też oryginalnym siriowskim 12,5 cm

za całe 9 dyszek :kox:

i musze Wam napisać z czym sie dzisiaj spotkałem :facepalm:

pojechałem do najbliższego serwisu CB ponieważ nie mam tutaj żadnej nawet najprostszej SWR miarki, a do Łodzi mam za daleko żeby jechać zestroić antene :decayed:

Panowie nie wierzyłem po prostu :decayed:

niby dobry sklep zajmujący się tym. Pomijam fakt że tam ta omega kosztuje 180zł

Pan mówi że mi zestroi antene, nie mógł znaleźć swojej miareczki więc odpakował nowego Faruna - takiego allegro za 4 dyszki swr miarke

widziałem że przy pierwszym pomiarze wyszło że antenka jest dobrze zestrojona już jak stała na dachu (wsunąłem promiennik do końca i zakręciłem a tu swr wyszedł 1,1)

Pan natomiast mówi mi że zestroił mi antene tym urządzeniem, pokazując na swr miarke, przełączał tam pstryczek który był coś cudował i mówi że sie napracował żeby ją zestroić :facepalm:

pytam sie go na czym polega strojenie miernikiem? :decayed: on na to że bede miał mniej szumów i dłuższy zasięg....

mówie mu że jestem elektronikiem i żeby mi wytłumaczył w jaki sposob to możliwe zestroić antene miernikiem nie dotykając jej, jak po prostu swr było dobre (co ciekawe sprawdził antene tylko na 20 kanale), Pan zaczął coś mruczeć pod nosem, gadać sobie i w końcu mówi "15zł" :polew:

mój Boże :decayed: ma ktoś taki miernik który stroi anteny? :decayed:

Opublikowano

mój Boże :decayed: ma ktoś taki miernik który stroi anteny? :decayed:

mój miernik robi kawę :decayed:

Yebany dziad... takich fachmanów powinno się zagazować

Opublikowano

No nie pomogłeś.

Ale dzięki za chęci.

Opublikowano

Ja być za Yosanem potem za Walkerem. Albo sprzedaj auto i Kenwooda kupuj.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano

Mam właśnie Yosana i działa idealnie, antena sirio omega 27 uchwyt na klapie

Tapatalk

Opublikowano

Ja tez polecam yosana turbo mam i sobie chwale i do tego antena sirio turbo 2000 mag 12,5 cm

Opublikowano
Muszę się pochwalić :decayed:

dotarła do mnie świeża Omega

https://lh3.googleusercontent.com/-xoypfroXYOw/UhR-uOUBO7I/AAAAAAAAC9I/yaGJojRgOZg/w422-h563-no/IMAG0523.jpg

oryginał na magnesie jak widać też oryginalnym siriowskim 12,5 cm

za całe 9 dyszek :kox:

Uważaj na kabelek :decayed:

Ja nie uważałem :grin:

imag0989u.jpg

Opublikowano

Trzeba od środka na kablu zacisnąć opaskę elektryczna i nie będzie się wyrywał . ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano

A to tak jeszcze jak wrzucam fotki to mam kilka jeszcze ciepłych z bebechów gruszki od Lafayette Venus :wink:

Dla zainteresowanych:

mtm6.jpg

zbyo.jpg

pqzq.jpg

eobt.jpg

ejbq.jpg

w0tl.jpg

eiby.jpg

udzl.jpg

qa9m.jpg

p0lp.jpg

Opublikowano
Trzeba od środka na kablu zacisnąć opaskę elektryczna i nie będzie się wygrywał. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4

Sokal i Kris myślicie że jak wezme normalnie opaske zaciskową to przytrzyma nie ? :decayed:

Sokal jak Lafajetka Ci sie spisuje?

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Ja chyba musze zacząć sprzedawać anteny bo swoich prywatnych mam.... 5 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.