Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kris, nabyłeś ją już ? :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jeśli chodzi o długość kabla anteny, to jaka wystarczy do avanta, jeśli chciałbym umieścić radio gdzieś blisko fotela kierowcy, a antenę na końcu dachu, przy samej klapie?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie ale codziennie na nią patrzam bo sklep po drodze do i z roboty a stoi na wystawie. ;-)

Mam świadomość że do mojej nie ma podskoku i tylko to mnie hamuje. Chyba swoje Santiago walne czornym matexem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Albo koszulka termokurczliwą. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Droga nie jest, mam z 5 anten, ale też chyba ją wezme :decayed:

pomaluj santiago na próbe jak Kargul z Pawlakiem świnie na dzika przeobrazili :decayed::decayed:

Opublikowano

Dalej nie próbujesz szukać, tylko chcesz, żeby ci na tacy przynieść. Fraza "teddy" przewalała się w tym wątku wiele razy.

Belka nad pierwszym postem na stronie, po prawej -> PRZESZUKAJ WĄTEK.

Opublikowano
A jeśli chodzi o długość kabla anteny, to jaka wystarczy do avanta, jeśli chciałbym umieścić radio gdzieś blisko fotela kierowcy, a antenę na końcu dachu, przy samej klapie?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Min. 4 m.

Opublikowano
Panowie a co powiecie o President Teddy ASC?

Dużo zależy od auta. Jednemu będzie działać jak malina a drugiemu ciągle szumieć. Znam takie przypadki dlatego ciężko oceniać te radio. Ogólnie bym polecił :wink:

Opublikowano

ja jak kupowałem m tech-a LII, to mi sprzedawca powiedział, że Teddy to tylko dla prawdziwej blondynki by polecił :kox:

Co do anteny ja mam ML-145 i z tym m techem dla nie wymagających cudów fajnie chodzi :wink:

Opublikowano

No i tak to. Ja mam Teddy i nie polecę bo łeb urywa.

Poszukaj Yosana.

Sony Xperia Tapatalk 4

Opublikowano
ja chce coś dobrego i taniego

Też bym był takim rozwiązaniem, ale tu chyba się nie da pogodzić tych warunków:facepalm:.

Opublikowano
Jakoś cicho tu. Co wy na to?

Co wybierają Mobilki? Najlepsze CB radia - ranking

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Jakoś cicho tu. Co wy na to?

Co wybierają Mobilki? Najlepsze CB radia - ranking

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

CB jeż, CB jeż Ty go chcesz, Ty go chcesz :polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew:

mogłem sie założyć że Teddy bedzie królował :decayed: był ostatnio w Rtv euro agd za 230zł

Opublikowano
No i tak to. Ja mam Teddy i nie polecę bo łeb urywa.

Poszukaj Yosana.

Sony Xperia Tapatalk 4

nie wiem co niektórzy mają do Teddyego :)

w :

audi mam z Sirio Omega 27 na magnesie

szef w focusie ma z Sirio omega w dziurce

w scanii hakowcu mam z Lemm At 107

w scanii wywrotce mam z Lemm At 71

w każdym chodzi tak samo... w 90 % wycina elegancko szumy puszczając tylko mocne sygnały :) może masz z trefnego źródła radio ? ja wszystke kupuje w Mysłowicach w Euro-Sat

Opublikowano

Nie po prostu nie masz Walkera i JFK żeby zrozumieć o co mi chodzi.

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Opublikowano

jechałem do Olsztyna po skuter ex szefa MLem w którym był zamontowany Walker.... jest różnica ale nie taka aby dopłacać 4 stówy....

prawda jest taka, że 90 % użytkowników w Polsce używa CB jako anty misiek .... potrzebuje aby do tego nie szumiało zbyt wiele... i wg mnie Teddy sie wlasnie sprawdza pod względem cena/jakość

Opublikowano

Co do radia polecam Ci Uniden 520xl:) Jeszcze jakbyś znalazł te z przed modulacji to byś go nikomu nie odsprzedał już:) Wklep sobie w google opinie o tym radiu i sam zobaczysz:) Co do anteny to zależy jakimi funduszami działasz. Powiem Ci tak ja codziennie robię ok 200-300km, korzystam z zestawu Uniden Pro 520XL oraz antena sunker CB 115 i jest git:) Od 5 lat się nic nie popsuło jeszcze, zazwyczaj sciaga z ok 9KM i jest idealnie. Mi tam wystarcza. Co do miejsca...w A3 miałem radyjko na tej półeczce obok ręcznego, w A4 pomiędzy fotelem pasażera a tunelem środkowym je wcisnąłem. nie chciałem nic wiercić i wkręcać a radujko jest idealnie pod reką:) nie trzeba nic wiercić i niszczyć tapicerki:)

Opublikowano

aadf02547bcfb5a6.jpg

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.