Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie spalanie gazu w quattro? Wszystkie silniki.


CrazyMax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prosiłbym o informacje ile palą Wam wasze quattrówki w gazie z uwzględnieniem (jaki silnik, jaki styl jazdy, jaka instalacja gazowa) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosiłbym o informacje ile palą Wam wasze quattrówki w gazie z uwzględnieniem (jaki silnik, jaki styl jazdy, jaka instalacja gazowa) :)

prawie to samo co ten sam silnik bez Q

mam zbiornik 60 litrów, wchodzi 52 litry gazu i w tym momencie robię 400 km, instalacja jest ustawiona na bogato gdyż dalej jeździ na pierwszej mapie, nie mam czasu pojechać na finalne ustawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi a4 1.8 Adr Quattro Miasto 14L jazda dynamiczna trasa od 9L w góre :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devastation, może i powielane są tematy, ale to tylko dlatego, że nie ma konkretnych odpowiedzi (tyle i tyle, przy takiej i takiej jeździe w takim silniku), tylko wielkie opowiadania, co to ja kiedyś gdzieś nie robiłem. Poza tym, w tamtym temacie jest tylko silnik 1,8T ;)

Jeżeli można, to kontynuujcie ten temat, ale zgodnie z nagłówkiem (wszystkie B5 w quattro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi spala od 11L LPG w trasie do jakiś 14 - 17 w mieście. Wszytko zależy od nogi kierowcy. Rekordowo w mieście spalił mi jakieś 12,5L lpg przy w miarę oszczędnej jeździe. Przy "butowaniu" pewnie i 20 bez problemu by łyknął. Instalacja PRINS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devastation, może i powielane są tematy, ale to tylko dlatego, że nie ma konkretnych odpowiedzi (tyle i tyle, przy takiej i takiej jeździe w takim silniku), tylko wielkie opowiadania, co to ja kiedyś gdzieś nie robiłem. Poza tym, w tamtym temacie jest tylko silnik 1,8T ;)

Jeżeli można, to kontynuujcie ten temat, ale zgodnie z nagłówkiem (wszystkie B5 w quattro).

poczytaj dokładnie posty z odpowiedziami

tam jest praktycznie wybór wszystkich silników równiez z Q

moja wpowiedz też tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 2.8 174 KM bierze 12-13 mieszane ;P a ostatnio jak się pobawiłem trochę po mieście to 16 wypiła gazu... Generalnie na trasie myślę ze do 10 by zszedł gdyby lżejsza noga była ;P

Komputer STAG 300 Plus

Parownik KME

Wtryski HANA Czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przy ujemnych temperaturach, nie długie odcinki to ok 15 l gazu w mieście... tankuje 42 litry i robie ok290-300 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jara miedzy 14-15 lato jesień,a zimą do 17...z tymże zimą zawsze zapala mi się check i po paru dniach jazdy gaśnie...przy okazji może ktoś wie więcej na ten temat..wywala check'a z uwagi na mieszankę...muszę chyba podjechać do gazownika.Czy wystarczy ustawić mieszankę czy np. wgrywać mapy na nowo?

A propos spalania to nie wierzę kłamczuchom i pseudo znawcom, ze quattro pali mniej więcej to samo co napęd na jedną oś...głupota do granic...chla więcej i wszystko w temacie..to jest napęd i opory...chyba, że ktoś ma tylko quattro na atrapie...pozdrawiam...

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________spalanie oczywiście tylko wmieście trasy nie biorę pod uwagę...robię więcej miasta jak trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie nikt nie uwierzy ale mi eSa pali 11-12 PB, gazu bedzie tyle samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie nikt nie uwierzy ale mi eSa pali 11-12 PB, gazu bedzie tyle samo :decayed:

uwierze :))

Podsi'ego 1.8T z K04 ok 220 koni pali ok 10 gazu przy dynamicznej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie nikt nie uwierzy ale mi eSa pali 11-12 PB, gazu bedzie tyle samo :decayed:

uwierze :))

Podsi'ego 1.8T z K04 ok 220 koni pali ok 10 gazu przy dynamicznej jeździe

To że eska pali 12l to prawda ( przy spokojnej jeździe ) ale żeby 1.8T nawet seryjne paliło 10l gazu w mieście i na dodatek przy dynamicznej jeździe to jest NIEMOŻLIWE :wallbash:

1.8TQ po chipie + test pipe + tip jazda po mieście dosyć szybka bez różnicy na jakich kołach ( 18" lato,16" zima ) spalanie 18l gazu czasami uda mi się zejść do 16l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie nikt nie uwierzy ale mi eSa pali 11-12 PB, gazu bedzie tyle samo :decayed:

uwierze :))

Podsi'ego 1.8T z K04 ok 220 koni pali ok 10 gazu przy dynamicznej jeździe

To że eska pali 12l to prawda ( przy spokojnej jeździe ) ale żeby 1.8T nawet seryjne paliło 10l gazu w mieście i na dodatek przy dynamicznej jeździe to jest NIEMOŻLIWE :wallbash:

1.8TQ po chipie + test pipe + tip jazda po mieście dosyć szybka bez różnicy na jakich kołach ( 18" lato,16" zima ) spalanie 18l gazu czasami uda mi się zejść do 16l

kazdy ma inna noge i inne spalanie.. dzisiaj auto tankowane 50 % trasa 50 % miasto do 30 km max i spalanie 10.77 l dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie nikt nie uwierzy ale mi eSa pali 11-12 PB, gazu bedzie tyle samo :decayed:

uwierze :))

Podsi'ego 1.8T z K04 ok 220 koni pali ok 10 gazu przy dynamicznej jeździe

To że eska pali 12l to prawda ( przy spokojnej jeździe ) ale żeby 1.8T nawet seryjne paliło 10l gazu w mieście i na dodatek przy dynamicznej jeździe to jest NIEMOŻLIWE :wallbash:

1.8TQ po chipie + test pipe + tip jazda po mieście dosyć szybka bez różnicy na jakich kołach ( 18" lato,16" zima ) spalanie 18l gazu czasami uda mi się zejść do 16l

kazdy ma inna noge i inne spalanie.. dzisiaj auto tankowane 50 % trasa 50 % miasto do 30 km max i spalanie 10.77 l dokladnie

ja katowałem ostatnio boczkiem, kółeczka itp to spalanie wyszło 13l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 adr quattro - w miescie 13 - 14 w zaleznosci od dynamiki, w trasie 7 do 10 tez w zaleznosci jak ciezkie buty zaloze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...