Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloz kiere z R8 :polew::kox:

ykk ty się tak nie śmiej bo slaweq poważnie rozważy Twoją sugestie :decayed:

Opublikowano

Gdzies napewno widziałem sreberko z ciemnymi szybami :> jak masz pod reką to wklej :wink4:

wlasnie nie widzialem, moja jest niemal taka sama i zastanawialem sie nad folia na szybach...

a przynajmniej na tylnej szybie

hehe. jak wkleilem foty mojego sreberka napisales "jakbym widzial swoją ;d"

Opublikowano

Zrob program na 180PS... ostatnio mialem okazje jezdzic AKNem po sofcie (tyle, ze w A6) - i zapitala fajnie.

Miedzy moja seria AKE jest spora roznica.

Opublikowano

jednak były kiery od S z multifunkcją

to nie MuFu tylko :

Automatik-Tiptronic mit Schaltung im Sportlederlenkrad

czyli przełączanie tiptronika w kierownicy

Opublikowano

to nie MuFu tylko :

Automatik-Tiptronic mit Schaltung im Sportlederlenkrad

czyli przełączanie tiptronika w kierownicy

aha ok. dzięki za sprostowanie
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

slaweq a jakies jeszcze mody planujesz na chwile obecna ?

Tak się właśnie zastanawiam co bym mógł tu jeszcze zmienić :mysli:

Kiere od S4 bym włożył, ale musi być wielofunkcyjna a taką cięzko dostać..., no i drewno w środku bym zmienił na cos innego :naughty:

Jednak kolejne zmiany będą w postaci włożenia xenonów (juz zamówione) i pomalowanie dokładek w kolor nadwozia :wink4:

Opublikowano

ja bym dodał jeszcze tą małą lotkę na tylną klapę i wypolerował fajki :naughty::decayed:

Opublikowano

Nigdy w zyciu nie zakladaj lotki.. :)

Opublikowano

pomalowane dokladki tez srednio w B5 wyladaja...

Opublikowano
  • Autor

Lotki napewno nie założe, to na 100% :decayed:

pomalowane dokladki tez srednio w B5 wyladaja...

p3220623ie5.jpg

S8rims%20019s.jpg

Jak dla mnie rewelacja :good:

Opublikowano

slawek, lakierowane dokladki wygladaja tlusto :kox:

Opublikowano

Sławek ta furka na 2 foto to :kox:

Dopisz sobie do listy jeszcze ścieme szyb :decayed:

Opublikowano

druga fotka to Eska;) USA.

wlasnie tyl jest all right, ale pomalowana ta przednia dokladka to tak srednio dl amnie: :embarrassed: ;( :no:

Opublikowano

ja by pomalowal wszystkie oprocz przedniej to by kiepsko wygladalo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie no sztukowac nie będę bo wyjdzie lipa :thumbdown: Albo wszystkie do malowania albo zostawic tak jak jest :wink4:

Opublikowano

nie no tyl pomalowac a przod nie to taka lipa;p -Przemysl slawek;p ja jestem z mala przewaga na nie;)

Opublikowano
  • Autor

Wstepnie jestem zdecydowany, ale wszystkie za i przeciw bede jeszcze rozważał :wink4:

Narazie czekam na przesyłke z xenonami :kox:

Opublikowano

Jakie xenony kupiłeś? A słyszałeś o policyjnym ducato zabierającym dowody w Rzeszowie? :gwizdanie:

Opublikowano

nie podobaja mi sie czarne szyby

jak z bialorusi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.