Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a co to masz z tym wydechem :?:

nie za dużo tych stikersów na samochodzie :cool1:

a co nie tak?

stikersy jedne zakładam drugie ściągam więc trwa harmonia :cool1:

pozatym niebawem wszystkie trza będzie ściągnąć :przebiegly:

piękna sztuka :th:

:good:
Opublikowano

a co to masz z tym wydechem :?:

a co nie tak?

końcówki są za bardzo schowane i trochę dziwnie to wygląda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

końcówki są za bardzo schowane i trochę dziwnie to wygląda :gwizdanie:

nie lubię jak wystają takie lufy nie podoba mi się to :no:
Opublikowano

ale mogły być chociaż równo ze zderzakiem :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pora na małe uaktualnienie bo coś się znowu dzieje... :slina:

ponieważ d*pą bujało i amortyzatory były jak jojo :decayed: trza było wymienić gwinta na tyle... trafił się prawie (po kilkuset km) nowy gwint FK trochę nowszej generacji od tego co miałem... a że był jak za darmo bo poprzedni nabywca wymiękł tak więc przygarnąłem bez zastanowienia

dsc02721a.jpg

nowy gwint ma ponad 2 razy więcej regulacji i dodatkowo amortyzator jest krótszy...

dsc02732g.jpg

jaki by gwint nie był dla mnie i tak będzie za mięki tak więc trzeba było pomyśleć o dobrych odbojach :przebiegly: poszły więc odpowiednie bloczki z mega twardej gumy dodałem do tego dużo twardszą ale i krótszą sprężyne z poprzedniego gwinta oraz gumowy wspomagacz dla sprężyny...

efekt? beton - podobno bez stanika się nie da jeździć :kox:

dsc02751za.jpg

przyszło też wymienić mi przednią szybą która sama od siebie wypuściła od dołu sporą kreskę w góre.. oczywiście nie byłbym sobą gdybym nie przetestował na starej świeżo zamontowanego młotka do szyb - działa :decayed:

dsc02664x.jpg

dsc02668m.jpg

z przodu kawałek brakowało więc wypchałem felgi jeszcze 5mm do zewnątrz :evil:

dsc02695w.jpg

poza tym trafiłem (z pomocą Marka :hi: ) na fajnego garretta wyciągniętego z BLB... i tu przy programie na brd po małej regulacji dawek oraz doładowania muszę powiedzieć że brd było błędem :notworthy:

dsc02782z.jpg

wkrótce więcej... :przebiegly:

Opublikowano

fajnie że tu wciąż coś się dzieje :good::kox:

Somes a ta seryjna turbina po lewej ma tak dojechaną stronę zimną przez stożek czy co się z nią stało? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

fajnie że tu wciąż coś się dzieje :good::kox:

a ktoś mi uwierzy jak powiem że dopiero zaczyna się dziać? :kox:

Somes a ta seryjna turbina po lewej ma tak dojechaną stronę zimną przez stożek czy co się z nią stało? :mysli:

na tej seryjnej jeździłem chwilę przy zestrojeniu na brd :rolleyes:

Opublikowano

to jakieś pieprzone fatum z tymi szybami :wallbash: miałem to samo, dobrze że nie są drogie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to jakieś pieprzone fatum z tymi szybami :wallbash: miałem to samo, dobrze że nie są drogie :wink4:

no ja w tym aucie co roku zmieniam :blink:

jak już przy szybach jesteśmy to kilka dni temu...

dsc02787nd.jpg[br]

Opublikowano

co to ?? włam :mysli:

ps.

ogranicz się do jednej odp. :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

weż że edytuj tego posta bo 4x to samo jest

Opublikowano

weż że edytuj tego posta bo 4x to samo jest

wez ze popraw forum :good:
Opublikowano

od tego są admini nie ja

Opublikowano

od tego są admini nie ja

adminy do tablicy! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co ja mogę że taki gówniany system :cool1:

włam to nie był ale sam nie wiem co... chyba strzelali do nas[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 17:30_________________________________________________a tak w ogóle to...

KONIEC NAVY-BLUE :papa:

dsc02806h.jpg

Opublikowano

jaki będzie nowy kolor?

Opublikowano

miałeś zmieniać opony z tyłu :tongue4:

Opublikowano

grubo :kox: wal w biel taka jak ma Nosb :evil:

Opublikowano
  • Autor

będzie tak jak planowałem już długoooo... biały mat :hi:

Opublikowano

Wg mnie biel wyszła z mody co chwile na ulicy teraz widze białe auta.. :no:

Pozatym fajne audi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.