Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wg mnie biel wyszła z mody co chwile na ulicy teraz widze białe auta.. :no:

Pozatym fajne audi :)

rasowa suka w bieli zawsze będzie ladnie wyglądała- prawie jak dziewica

ps bedzie juz druga biała na forum

Opublikowano

będzie tak jak planowałem już długoooo... biały mat :hi:

:good::notworthy:

do mocno wyrezanego audi bialy pasuje i musi byc mocna gleba i duze kolo - Twoja spelnia te warunki :naughty:

Opublikowano

:cool1:

potrzebujesz pomocy?

:decayed:

Opublikowano

Somes, k**wa!

Nie strasz ludzi :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wg mnie biel wyszła z mody co chwile na ulicy teraz widze białe auta.. :no:

Pozatym fajne audi :)

a ile z nich widziałeś w białym macie? :naughty:

:good::notworthy:

do mocno wyrezanego audi bialy pasuje i musi byc mocna gleba i duze kolo - Twoja spelnia te warunki :naughty:

w międzyczasie jeszcze kilka poprawek na budę nanoszę :) szkoda że tak z czasem kiepsko bo mam go tyle że dziennie jeden element ogarniam :disgust:

:cool1:

potrzebujesz pomocy?

:decayed:

mam bardzo dobrą Panią Pomocnik :decayed:

Somes, ku***!

Nie strasz ludzi :decayed::tongue4:

:kox:
Opublikowano

Wg mnie biel wyszła z mody co chwile na ulicy teraz widze białe auta.. :no:

Pozatym fajne audi :)

rasowa suka w bieli zawsze będzie ladnie wyglądała- prawie jak dziewica

ps bedzie juz druga biała na forum

za tydzien pojawi sie trzecia.........ale nie w macie....somes-a mozna wpisac na liste prawdziwych rezaczy :kox: :kox:

Opublikowano

somes to bedzie to 2,7bit czy diesel zostaje.... :mysli: :mysli:

Opublikowano

2.7bi-tdi :polew: ładna świnia ,jak w biel pójdzie to jej zimą nie znajdziesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czekam Krzysio :hi: co do biT to nie wiem czy mnie któregoś dnia tak nie pojebie... :tongue4:

2.7bi-tdi :polew: ładna świnia ,jak w biel pójdzie to jej zimą nie znajdziesz :naughty:

dlatego dach w czarnym macie :slina:
Opublikowano

Ostatnio w Reichu powstał projekt FWD 500KM, więc spokojnie połowę można do ośki wpakować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Soolek pewnie ostatnie czym bym się przejmował przy swapie to tym że mam ośkę :rolleyes:

ale nie odbiegajmy od tematu :notworthy:

tymczasem mała przeróbka zderzaka tylnego...

dsc02817hf.jpg

s4 homemade :tongue4:

Opublikowano

:good:

ale dach w czarnym połysku bym zrobił :cool1:

Opublikowano

Soolek pewnie ostatnie czym bym się przejmował przy swapie to tym że mam ośkę :rolleyes:

ale nie odbiegajmy od tematu :notworthy:

tymczasem mała przeróbka zderzaka tylnego...

dsc02817hf.jpg

s4 homemade :tongue4:

daj jakieś dokładniejsze foto, odciąłeś tylko kolorem, czy wspawałeś jakąś wstawkę?

Opublikowano

folia :naughty:

Opublikowano

pstryknij zdjecie za dnia, co ty tam masz juz pomalowane drzwi,zderzak tyl,blotnik tyl i jeszcze cos? bedzie kosa :good: :good:

Opublikowano

Zayebista kurefka!!! :kox:

Opublikowano
  • Autor

:good:

ale dach w czarnym połysku bym zrobił :cool1:

mat :wink4: środki felg i cooler z orurowaniem w połysku.. to wystarczy

daj jakieś dokładniejsze foto, odciąłeś tylko kolorem, czy wspawałeś jakąś wstawkę?

zgrzana dokładka na sztywno ze zderzakiem... od boków aż do miejsca gdzie zaczyna się czerń zaszpachlowałem "rowek" na pozostałą czerń nałożony czarny mat... w finalnej wersji będzie tam dyfuzor z s4 b8 ale to dopiero jak się wezmę za wydech z drugiej strony

pstryknij zdjecie za dnia, co ty tam masz juz pomalowane drzwi,zderzak tyl,blotnik tyl i jeszcze cos? bedzie kosa :good: :good:

zrobione już drzwi z prawej strony, błotnik prawy tylny, próg prawy... może przez weekend coś ogarnę więcej :)
Opublikowano

somes ty to kleisz folia tak ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

3m :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.