Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

somes mozesz pokazać fote wnęki drzwiowej i drzwi od środka, jak to jest wykończone ?

pracuje nad nadaniem temu trwałości i by zrobić to tak że wnęki też będą białe dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się które megariusy będą dla niej teraz dobre :mysli:

pojawiły się specjalne siuwaxy do folii zarówno matowych jak i błyszczących :wink4:

nie pamiętam tylko jakiego producenta, być może swisswax - a wtedy to nie będzie tani gips :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się które megariusy będą dla niej teraz dobre :mysli:

pojawiły się specjalne siuwaxy do folii zarówno matowych jak i błyszczących :wink4:

nie pamiętam tylko jakiego producenta, być może swisswax - a wtedy to nie będzie tani gips :gwizdanie:

w przypadku Tomka, raczej nie bedzie to przeszkodą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się które megariusy będą dla niej teraz dobre :mysli:

pojawiły się specjalne siuwaxy do folii zarówno matowych jak i błyszczących :wink4:

nie pamiętam tylko jakiego producenta, być może swisswax - a wtedy to nie będzie tani gips :gwizdanie:

w przypadku Tomka, raczej nie bedzie to przeszkodą :naughty:

w sumie... :embarrassed::decayed:

Somes takie coś Ci znalazłem, spece od detailingu radzą

Ogólne zasady pielęgnacji folii:

1. Folie myjemy normalnym szamponem do lakieru najlepiej o naturalnym pH aby nie uszkodzić koloru.

2. Nie stosujemy standardowych cleanerów (wchłania się momentalnie w folie matowe), glinki, rozpuszczalników i silnej chemii np. piany aktywnej (w przypadku folii z połyskiem można zastosować standardowy cleaner).

3. Jedyną folią podatną na polerkę może być folia przezroczysta, którą należy polerować miękkim padem z bardzo delikatną pastą przy minimalnych obrotach (pamiętając o tym ,że osłabiamy jej warstwę wierzchnią).

4. Do usuwania smoły i żywicy można użyć benzyny ekstrakcyjnej.

5. Na foliach matowych rysy są niewidoczne nawet po dwóch latach regularnego mycia ręcznego, jeśli chodzi o folie z połyskiem to tutaj jest gorzej, rysy widoczne są gołym okiem w dużym stopniu. W tym przypadku możemy zastosować cleaner z wypełniaczami i na koniec warstwa wosku.

6. Do codziennej pielęgnacji stosujemy standardowe quick detailery.

7. Folie zabezpieczamy woskami i sealantami w sposób identyczny jak lakier. Różnicą jest tylko sposób polerowania - po nałożeniu wosku na jeden element należy po kilku chwilach zacząć go polerować mikrofibrą (tylko w przypadku folii matowych, przy foliach z połyskiem czas możemy znacznie wydłużyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście coś gdzieś Panowie jakieś dobre detailery widzieli to dajcie znać :good:

Michaś wielkie dzięki za tą wstawke :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyście coś gdzieś Panowie jakieś dobre detailery widzieli to dajcie znać :good:

Michaś wielkie dzięki za tą wstawke :beer1:

mi tez sie przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie przyda :)

pucuj się na pw :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:34_________________________________________________troszkę się słonecznie zrobiło więc ogarnąłem kilka fotek do oceny nie do końca jeszcze złożonego ulepa :)

dsc02951a.jpg

dsc02959c.jpg

dsc03025zj.jpg

dsc02972v.jpg

dsc02977lp.jpg

dsc02981z.jpg

dsc02997d.jpg

dsc03002i.jpg

dsc02990h.jpg

dsc03020e.jpg

dsc03007yz.jpg

dsc03009h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u ciebie z dymieniem, ja mam już dość szorowania jasnego lakieru :decayed:

auto robi wow ale nie widzi mi się coś w tym tylnym zderzaku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie przyda :)

pucuj się na pw :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:34_________________________________________________troszkę się słonecznie zrobiło więc ogarnąłem kilka fotek do oceny nie do końca jeszcze złożonego ulepa :)

dsc02951a.jpg

dsc02959c.jpg

dsc03025zj.jpg

dsc02972v.jpg

dsc02977lp.jpg

dsc02981z.jpg

dsc02997d.jpg

dsc03002i.jpg

dsc02990h.jpg

dsc03020e.jpg

dsc03007yz.jpg

dsc03009h.jpg

dobra morda :good:

tylny zderzak taki okopcony czy co mu dolega? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie przyda :)

pucuj się na pw :naughty:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 10:34_________________________________________________troszkę się słonecznie zrobiło więc ogarnąłem kilka fotek do oceny nie do końca jeszcze złożonego ulepa :)

dsc02951a.jpg

dsc02959c.jpg

dsc03025zj.jpg

dsc02972v.jpg

dsc02977lp.jpg

dsc02981z.jpg

dsc02997d.jpg

dsc03002i.jpg

dsc02990h.jpg

dsc03020e.jpg

dsc03007yz.jpg

dsc03009h.jpg

wszystko fajnie pięknie.. ale czemu jeszcze żadnej nie ma zgłoszonej do kalendarza? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u ciebie z dymieniem, ja mam już dość szorowania jasnego lakieru :decayed:

auto robi wow ale nie widzi mi się coś w tym tylnym zderzaku :mysli:

tak jak widać d*py teraz nie nadążam czyścić a zrobiłem sobie czeski program więc dymi nie mało :kox:

no świetna jest suka :kox::good:

tych złotych dodatków to mam nadzieję się pozbędziesz? bo ni jak teraz nie pasują

ze złotego to zostały tylko felgi i muszę pod maską ogarnąć.. ale byłem już dzisiaj po sprzęt do malowania kół :naughty:

tylny zderzak taki okopcony czy co mu dolega? :mysli:

nie idzie białej d*py w czystości utrzymać :tongue4:

wszystko fajnie pięknie.. ale czemu jeszcze żadnej nie ma zgłoszonej do kalendarza? :decayed:

co proponujesz? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 mi się każda podoba :decayed: ale ja się nie znam więc wrzuć to, co się Tobie podoba :good: do jutrzejszego wieczora można przesyłać na październik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się przeróbka zderzaka S na RS look'a.

Fajny pomysł.

Ogólnie auto wygląda teraz o niebo lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u ciebie z dymieniem, ja mam już dość szorowania jasnego lakieru :decayed:

auto robi wow ale nie widzi mi się coś w tym tylnym zderzaku :mysli:

tak jak widać d*py teraz nie nadążam czyścić a zrobiłem sobie czeski program więc dymi nie mało :kox:

no świetna jest suka :kox::good:

tych złotych dodatków to mam nadzieję się pozbędziesz? bo ni jak teraz nie pasują

ze złotego to zostały tylko felgi i muszę pod maską ogarnąć.. ale byłem już dzisiaj po sprzęt do malowania kół :naughty:

tylny zderzak taki okopcony czy co mu dolega? :mysli:

nie idzie białej d*py w czystości utrzymać :tongue4:

wszystko fajnie pięknie.. ale czemu jeszcze żadnej nie ma zgłoszonej do kalendarza? :decayed:

co proponujesz? :)

musisz cos zrobic z tlumikiem moze inaczej rury wyprowadzic, masz przelot, zakoncz go wczesniej :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proponujcie która fota i piszcie kto będzie głosował :decayed:

Mi najbardziej podoba się przeróbka zderzaka S na RS look'a.

Fajny pomysł.

Ogólnie auto wygląda teraz o niebo lepiej :good:

:good:

musisz cos zrobic z tlumikiem moze inaczej rury wyprowadzic, masz przelot, zakoncz go wczesniej :good:

coś pokombinuje jak będę robił wydech z drugiej strony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :kox: ja chcialem uzyskac podobny efekt ale z kolorami na odwrot czyli tam gdzie masz bialo ja mam czarno no i nie do konca jestem zadowolony :confused4: wyglada na to ze auto lepiej jak jest cale na bialo o czarne dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wst.com.pl/files/galeria/rozbudowa_wst2/img_0.jpg tu zrób jeszcze jedno foto jak ruszasz na pełnej kurfje to porównamy dymy :decayed::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...