Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hehe dlaczego na lewo?

yyyyyy k... na plarwo znaczy :polew:

Opublikowano
  • Autor

wracam do pracy... jest i maska.... :)

dsc02886k.jpg

Opublikowano

wracam do pracy... jest i maska.... :)

dsc02886k.jpg

ciężko pracujesz Tomek :good:

Opublikowano

maskara, suty urywa :decayed:

Opublikowano

jest kozak juz kurde co ty jeszcze nie wymyslisz postep na + !!

Opublikowano

o jaaa pirrrdole :kox:

Opublikowano

Ty za ile mi odj..biesz mojego avanta bo kozacko wyglada:D

Opublikowano
  • Autor

ciężko pracujesz Tomek :good:

maskara, suty urywa :decayed:

jest kozak juz kurde co ty jeszcze nie wymyslisz postep na + !!

o jaaa pirrrdole :kox:

:good:

miało być bezkompromisowo i tego się trzymam...

Ty za ile mi odj..biesz mojego avanta bo kozacko wyglada:D

hehe nie mam czasu żeby robić to zawodowo :tongue4:
Opublikowano

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

Opublikowano

a mnie wogóle to nie jara, a już wogóle spasowanie zderzaka i wykonanie tylnych błotników :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

usunięcie miejsca na blachę? czy poszerzenie? :mysli: ogarnę do końca to pocykam porządniejsze fotki :wink4:

Krysiek o jakim spasowaniu my mówimy jak tu wszystko przyłożone tylko jest i na dniach będzie ściągane do wygłuszania auta? :rolleyes:

Opublikowano

spoko spoko jaja se robię :)

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

Na fotach fajnie choć osobiście przeróbka zderzaka esowego mi nie pasuje, ciekawe jak z z bliska powychodziła folia :mysli:

usunięcie miejsca na blachę? czy poszerzenie? :mysli: ogarnę do końca to pocykam porządniejsze fotki :wink4:

Krysiek o jakim spasowaniu my mówimy jak tu wszystko przyłożone tylko jest i na dniach będzie ściągane do wygłuszania auta? :rolleyes:

Przód jakoś dziwnie wygląda myślałem, że więcej pokombinowałeś z zderzakiem a to może dlatego że kratek nie ma, nie wiem coś mi tam nie pasuje :tongue4: ale ogólnie to mi się podoba, jeszcze tylko opony zmień z tyłu żeby był jakiś naciąg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kratki na ostatniej fotce już są :tongue4:

oponki z tyłu oczywiście do zmiany w najbliższym czasie :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 16:46_________________________________________________jutro będzie w kolorze więc wrzucam szpiegowską :decayed:

dsc02907v.jpg

us homemade w mojej interpretacji :kox:

Opublikowano

Jednak dobrze mówiłem w wersji homemade wnęka jest niższa niz w ori :gwizdanie: spawałeś cos czy sama szpachla poszła :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jednak dobrze mówiłem w wersji homemade wnęka jest niższa niz w ori :gwizdanie: spawałeś cos czy sama szpachla poszła :mysli:

nie wiem Kowi jak to jest ale wymiar wnęki us jest za duży do mojej blachy i robiłem tą wnękę bardziej pod nią... klapa naturalnie cięta i spawana + dorzuciłem do niej kawałek przystanku autobusowego oraz przyciętą listwę.. całą klapę dodatkowo wygładziłem :przebiegly:
Opublikowano

dobrze widzę że blenda nad rejestracją będzie na gładko z klapą? nie będzie wystawała jak w ori USA :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak Michaś sobie to wymyśliłem :tongue4:

tutaj widać

dsc02916s.jpg

Opublikowano

może ciekawie wyglądać :good:

tylko ten cycek na środku jebie sprawę :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.