Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

całkiem całkiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

:slina: co to za kolo dokladniej ??

Dotz Mugello 19' et 35 przód 8,5j + dystans 20mm , tył 9,5j + dystans 30mm :gwizdanie:

fajna wlepka przy tablicy :cool1:

Not at the table Carlos :kox:
Opublikowano

Rolling shoots :naughty: troche za duzo powiedziane :cool1:

Z tymi białymi felgami bardzo dobrze wyglada, gdybyś pomalował na czarno straciły by urok te koła :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Rolling shoots :naughty: troche za duzo powiedziane :cool1:

Z tymi białymi felgami bardzo dobrze wyglada, gdybyś pomalował na czarno straciły by urok te koła :wink4:

spoko jak na cykane telefonem to i tak są fajne :good: będzie jeszcze filmik :decayed:

jak mi się odwidzi biały to wrócą w czarny tym razem mat i bez dodatków ale póki co tak zostają :cool1:

Opublikowano

Za duzo bialego i farby na dach zabraklo :polew::wink4:

Opublikowano

somes.jpg

:naughty:

Opublikowano

Jedno z nielicznych aut do których naklejka z serduszkiem pasuje :slina::naughty:

Chociaż moim zdaniem jak były czarne były ładniejsze :wink4:

Jak patrzę na takie zdjęcia to chodzi za mną myśl 19" na nowy sezon :evil:

Opublikowano

białe koło lepsze , ale ten telefon to Ci kedyś połame , bo w porównaniu do zdjęć z najtańszego kompakta te fotki są żadne :thumbdown:

Opublikowano

biale kolo jak u mnie :naughty: coraz wiecej tych bialych :kox: tylko zobaczysz 2 dni i bedzie ujeb.... :angry:

Opublikowano
  • Autor

somes.jpg

:naughty:

fajne :good:

Za duzo bialego i farby na dach zabraklo :polew::wink4:

odezwał się :decayed:

Jedno z nielicznych aut do których naklejka z serduszkiem pasuje :slina::naughty:

Chociaż moim zdaniem jak były czarne były ładniejsze :wink4:

Jak patrzę na takie zdjęcia to chodzi za mną myśl 19" na nowy sezon :evil:

:hi:

19 to minimum do b5 :polew::decayed:

biale kolo jak u mnie :naughty: coraz wiecej tych bialych :kox: tylko zobaczysz 2 dni i bedzie ujeb.... :angry:

koła przednie to jedno a d*pa auta to drugie :sick3: już teraz mam klina czym to myć :tongue4:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 13:41_________________________________________________dorzucam jeszcze filmik jak się suka prezentuje na drodze :heat:

Opublikowano

no widac jak dymi :decayed: ale prezentuje sie :kox: ludzie pewnie mysla ze to rs4 b5 :gwizdanie:

Opublikowano

beton :decayed:

ale świetnie się prezentuje :good::kox:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

fele :kox:

Opublikowano

Dajcie tytuł tej piosenki :notworthy:

Opublikowano

Muszę powiedzieć, że auto naprawdę robi wrażenie.

Zmiana koloru i nowe koło, to mody trafione w 100 %.

Pochwal się co będzie dalej ?

Opublikowano

Muszę powiedzieć, że auto naprawdę robi wrażenie.

Zmiana koloru i nowe koło, to mody trafione w 100 %.

Pochwal się co będzie dalej ?

to nie jest nowe koło :decayed:
Opublikowano

Chodziło mi że nowy kolor na kole, o tak miało być.

Opublikowano

No gniecie maszyna ;)

Opublikowano

za***iście sie prezentuje wyroznia sie z tlumu innych furek.Tylko troche nie bardzo ze dymi jak golf 2 1.6D . Ale nadrabia wygladem. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.