Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie jest ta impreza? :cool1:

Opublikowano

No jest konkret moze na vagevent w 2012 sie przejedziesz :naughty:

a gdzie to? :gwizdanie:

Wolfsgruppe VAG EVENT 2009

VAG EVENT 2010 - full length

SomeS cie laduje ha ha-

Byl tam juz w tym roku i zeszlym :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tygrys co Ty za farmazony pleciesz :polew::decayed:

tak w ogóle to felga poszla w bialy mat :gwizdanie:

Opublikowano

cała :mysli:

Opublikowano
  • Autor

został tylko rant i dekle bbs... cukiereczek :kox:

Opublikowano

nie będzie za biało :mysli: np. tak jak u Nosba

Opublikowano
  • Autor

nie będzie za biało :mysli: np. tak jak u Nosba

u Daniela to fajnie wyszło... ja mam narazie założoną jedną i mnie się bardziej niż czarne widzą :rolleyes:
Opublikowano

nie będzie za biało :mysli: np. tak jak u Nosba

u Daniela to fajnie wyszło... ja mam narazie założoną jedną i mnie się bardziej niż czarne widzą :rolleyes:

:good: chyba tak jak u mnie, fajny efekt jest, tylko czy to za bardzo nie zleje sie z białym autem :mysli:
Opublikowano

masakra :kox:

Opublikowano
  • Autor

masakra :kox:

to? :decayed:

dsc03102r.jpg

fajnie wygląda jak się jedzie :kox: "..aż chce się ugryźć" :polew:

Opublikowano

mi też sie to podoba :good:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 22:41_________________________________________________sam to lakierowałeś?? I czym??

Opublikowano

masakra :kox:

to? :decayed:

dsc03102r.jpg

fajnie wygląda jak się jedzie :kox: "..aż chce się ugryźć" :polew:

elegancko teraz, wydają sie jeszcze większe te kółka :kox:

Opublikowano

sam to lakierowałeś?? I czym??

jak go znam to sam :gwizdanie:

Opublikowano

To było złe pytanie :decayed: Spray czy masz narzędzia? Tego że sam to mogłem sie spodziewac :)

Opublikowano

masakra :kox:

to? :decayed:

dsc03102r.jpg

fajnie wygląda jak się jedzie :kox: "..aż chce się ugryźć" :polew:

jestes psychiczny :polew::decayed::good:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 15:44_________________________________________________

To było złe pytanie :decayed: Spray czy masz narzędzia? Tego że sam to mogłem sie spodziewac :)

ma narzedzia

Opublikowano
  • Autor

mam narzędzia ale do takich bojów to wysyłam Żonę z kartonem lakierów do paznokci :kox:

elegancko teraz, wydają sie jeszcze większe te kółka :kox:

też mam takie wrażenie że urosły o jeden cal :) coś może znowu pocykam na dniach to będzie widać na ile jej ten zabieg charakter zmienił :tongue4:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 16:30_________________________________________________

jestes psychiczny :polew::decayed::good:

wiesz jak mi posłodzić :slina::kox:
Opublikowano

To z Żona jesteście jak Fani 4 kółek tylko że robicie jedno auto i nie na handel :decayed:

Opublikowano
  • Autor

3 fajne fotki w ruchu na "nowej" feldze... :)

dsc0168e.jpg

dsc0172uk.jpg

dsc0167tu.jpg

Opublikowano
:slina: co to za kolo dokladniej ?? fajna wlepka przy tablicy :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.