Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie tak Michaś sobie to wymyśliłem :tongue4:

tutaj widać

dsc02916s.jpg

czemu zamka nie wyjebałeś, z tym dzyndzlem bedzie z d*py wyglądać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

psiknę go też na biało poza tym będzie na równo z klapą i wciskał się do środka :good:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:39_________________________________________________

czemu zamka nie wyjebałeś

bo to mój ostatni :decayed:
Opublikowano

psiknę go też na biało poza tym będzie na równo z klapą i wciskał się do środka :good:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:39_________________________________________________

czemu zamka nie wyjebałeś

bo to mój ostatni :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:)

dsc02929h.jpg

dsc02932q.jpg

i teraz turbo czy dope... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 23:37_________________________________________________Żona mi jeszcze podpowiada że ewentualnie jakiś chiński znaczek w czerni :kox:

:polew:

Opublikowano

W tej chwili ten tył biednie wygląda. Ta wnęka chyba za mała jednak :mysli:

Znaczek turbo przyczep, jest szerszy, to optycznie trochę poszerzy ten tył.

Chiński znaczek jakoś tu mi się nie widzi, napewno nie w miejscu emblematu.

Opublikowano

audi1388.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

z tym chinskim znaczkiem to przeciez zartowalem :tongue4: faktycznie najrozsadniejsze bedzie tam to co mialem z prosiaka...

wneki widzialem juz takie male i mysle ze wypada to korzystnie :)

Kowi jak wyglada porównanie? duzo nie brakuje :decayed:

Opublikowano

Musisz gdzieś przeniesć ten twój ostatni zamek w aucie gdzie indziej, klapa bez zamka jest ładniejsza :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej pod auto :decayed:

zamek zostaje teraz jest na równo z ta blenda w zasadzie i mi nie przeszkadza :good:

Opublikowano

:)

dsc02929h.jpg

dsc02932q.jpg

i teraz turbo czy dope... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 23:37_________________________________________________Żona mi jeszcze podpowiada że ewentualnie jakiś chiński znaczek w czerni :kox:

:polew:

najs pupcia :good: ale nie kleił bym tam nic

Opublikowano

Somes teraz przynajmniej raz dziennie trzeba będzie autko myć co by błyszczał jak psu ... :good:

profi robota :notworthy:

Opublikowano

jak wyciągniesz z matu błysk to będziesz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jak wyciągniesz z matu błysk to będziesz :kox: :kox: :kox:

oj Ty upierdliwcu :tongue4: :tongue4: :tongue4: co by auto było all time white
Opublikowano

ofkors :cool1:

Opublikowano

A klamki dotykowej z polifta nie daloby sie tam zalozyc? :mysli:

Opublikowano

A klamki dotykowej z polifta nie daloby sie tam zalozyc? :mysli:

to chyba wiaze sie z przeróbka centralnego na elektromagnes :mysli:

Opublikowano

Przezajebist* kolor

Szkoda że zamek został na klapie ale i tak jest grubo :kox:

Opublikowano

A jak by tam klamko/gałke wstawic :mysli:

Opublikowano
  • Autor

faktem jest że teraz brudna jest w moment ale nadrabia mi to widok po umyciu :rolleyes:

zastanawiam się które megariusy będą dla niej teraz dobre :mysli:

co do zamka to nie kombinujcie bo tu już zmian nie będzie :tongue4: jak mi ktoś w dupe wjedzie to wtedy wstawie co innego nie wcześniej..

Opublikowano

somes mozesz pokazać fote wnęki drzwiowej i drzwi od środka, jak to jest wykończone ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.