Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dajcie tytuł tej piosenki :notworthy:

z takimi pytaniami to do kierownika wozu transmisyjnego - Norka :decayed:

Muszę powiedzieć, że auto naprawdę robi wrażenie.

Zmiana koloru i nowe koło, to mody trafione w 100 %.

Pochwal się co będzie dalej ?

:hi:

co będzie dalej? póki co wykańczał jeszcze będę w wolnym czasie wnęki i wszystkie krawędzie tak co by było to teraz trwałe... w międzyczasie przygotowuje się do wygłuszania auta i show n' shine pod maską :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:13_________________________________________________

za***iście sie prezentuje wyroznia sie z tlumu innych furek.Tylko troche nie bardzo ze dymi jak golf 2 1.6D . Ale nadrabia wygladem. :good:

z samego powietrza się moc nie bierze więc musi dymić :decayed:
Opublikowano

racja a co za mody tam masz i jaka ostateczna moc bo nie chce mi sie szukac :no: :no:

Opublikowano
  • Autor

racja a co za mody tam masz i jaka ostateczna moc bo nie chce mi sie szukac :no: :no:

jest w pierwszym poście bodajże :mysli:

podobał się filmik to wrzucam jeszcze jeden chyba lepszy jakościowo :good:

enjoy :decayed:

Opublikowano

jest demon :kox: :kox:

Opublikowano

Dajcie tytuł tej piosenki :notworthy:

z takimi pytaniami to do kierownika wozu transmisyjnego - Norka :decayed:

Norka weź przypomnij ten tytuł :notworthy:

Opublikowano

Myślałem, że tylko moja tak dymi :decayed: Naprawdę dzika suka :kox:

Opublikowano

Robi robotę. :>

Opublikowano

nie mogę się napatrzeć na tą pier^#%$# sucze zaj$%#! Jak miałbym robić auto konkretniej to wykorzystam Twoj projekt :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Wam wszystkim za dobre słowo :hi:

a teraz proszę o datki w postaci pomocy w głosowaniu do kalendarza :notworthy:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.new#new

:polew::decayed:

Opublikowano

jak najbardziej to auto powinno znaleźć się w kalendarzu!

Opublikowano

Eeech gdyby nie te nasze p.... drogi. Swietnie to wyglada :good:

Opublikowano
  • Autor

jak najbardziej to auto powinno znaleźć się w kalendarzu!

:)

Eeech gdyby nie te nasze p.... drogi. Swietnie to wyglada :good:

myślę że kwestia wprawy i przyzwyczajenia ponieważ po polsce też się poruszam bezproblemowo :good:
Opublikowano

Głosować na SoMeSa !!! :decayed:

Wtedy kupię na pewno kalendarz :kox:

Opublikowano

tak kozackiej fury jeszcze nie widziałem :naughty: jeśli można zapytać ile w nią wrzuciłeś, bo jest chyba warta każdego grosza :hi:?

Oczywiście głosik oddany ;)

Opublikowano

Znając Somesa z forum odpisze "o pieniądzach dżentelmeni nie dyskutuja" :decayed:

Zapewne mody przekroczyły wartośc auta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Głosować na SoMeSa !!! :decayed:

Wtedy kupię na pewno kalendarz :kox:

bez sensu to jest ten kalendarz za ten miesiac trzeba zbojktowac :sick3:

tak kozackiej fury jeszcze nie widziałem :naughty: jeśli można zapytać ile w nią wrzuciłeś, bo jest chyba warta każdego grosza :hi:?

:)

Znając Somesa z forum odpisze "o pieniądzach dżentelmeni nie dyskutuja" :decayed:

Zapewne mody przekroczyły wartośc auta :gwizdanie:

x2 :decayed:
Opublikowano

nieźle somes :good:

Opublikowano

somes - gratki pracy po raz kolejny :good:

faktycznie ten biały z tyłu jest ciężki do utrzymania, ale efekt ogólnie za***isty :notworthy:

Opublikowano

klasa :notworthy::good::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.