Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pw :)

Opublikowano

:good:

ale dach w czarnym połysku bym zrobił :cool1:

mat :wink4: środki felg i cooler z orurowaniem w połysku.. to wystarczy

daj jakieś dokładniejsze foto, odciąłeś tylko kolorem, czy wspawałeś jakąś wstawkę?

zgrzana dokładka na sztywno ze zderzakiem... od boków aż do miejsca gdzie zaczyna się czerń zaszpachlowałem "rowek" na pozostałą czerń nałożony czarny mat... w finalnej wersji będzie tam dyfuzor z s4 b8 ale to dopiero jak się wezmę za wydech z drugiej strony

pstryknij zdjecie za dnia, co ty tam masz juz pomalowane drzwi,zderzak tyl,blotnik tyl i jeszcze cos? bedzie kosa :good: :good:

zrobione już drzwi z prawej strony, błotnik prawy tylny, próg prawy... może przez weekend coś ogarnę więcej :)

a od czego masz ta dokładkę? a6? sam coś takiego planuje, bo dorwać zderzak eskowy do sedana, po pieniądzach to trzeba mieć mega fart :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a od czego masz ta dokładkę? a6? sam coś takiego planuje, bo dorwać zderzak eskowy do sedana, po pieniądzach to trzeba mieć mega fart :kwasny:

Slepy to ori dokładka jest :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:48_________________________________________________kolejne elementy układanki :lol1:

dsc02824o.jpg

Opublikowano
:good: coz wiecej komentowac :kox:
Opublikowano

no folia wygląda profi :) ale z tyłu mogło by sie koło bardziej chować i powinien być tak bardziej k**ewski naciąg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Keżor :wink4:

opona oczywiście będzie tym bardziej że zima idzie więc trza zmienić :decayed:

Opublikowano

i ile wychodzi oklejenie takiego autka??

Opublikowano

Modzisz chłopak toto nieźle!!! Napewno będzie kox :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i ile wychodzi oklejenie takiego autka??

o pieniądzach nie dyskutuje :decayed: trochę mniej niż pomalowanie...
Opublikowano

jest kosa jest koooosa :kox:

Opublikowano
  • Autor

cooler wraz z orurowaniem i obejmami objechany na czarno... skończony też jeden przedni błotnik

dsc02839l.jpg[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:42_________________________________________________

jest kosa jest koooosa :kox:

jeszcze nie.. ale będzie :banan:
Opublikowano

Somes, na śląsk wpadasz kiedyś ?

Opublikowano
  • Autor

Somes, na śląsk wpadasz kiedyś ?

pewnie na święta zawitam :good:
Opublikowano

a jak jest z folia w miejscach gdzie pojawija sie lekkie pecherze rdzy jak pod grillem lub inne miejsca nie robi sie balon z powietrzem pod spodem?

Opublikowano

a jak jest z folia w miejscach gdzie pojawija sie lekkie pecherze rdzy jak pod grillem lub inne miejsca nie robi sie balon z powietrzem pod spodem?

wszystkie jakieś nierówności na lakierze widać na foli po oklejeniu więc trzeba takie miejsca poprawić przed oklejaniem :wink4:

Opublikowano

a od czego masz ta dokładkę? a6? sam coś takiego planuje, bo dorwać zderzak eskowy do sedana, po pieniądzach to trzeba mieć mega fart :kwasny:

Slepy to ori dokładka jest :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:48_________________________________________________kolejne elementy układanki :lol1:

dsc02824o.jpg

ori z s4? to po co kombinować ?

Opublikowano

Macha też będzie biała czy jak?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a jak jest z folia w miejscach gdzie pojawija sie lekkie pecherze rdzy jak pod grillem lub inne miejsca nie robi sie balon z powietrzem pod spodem?

wszystkie jakieś nierówności na lakierze widać na foli po oklejeniu więc trzeba takie miejsca poprawić przed oklejaniem :wink4:

dokładnie tak jak Arek mówi :wink4: wszystkie nierówności pęcherze i syfy na lakierze wcześniej trzeba równać szlifować itd :good:

ori z s4? to po co kombinować ?

teraz mam przecież przedliftowy zderzak bo esowy złamałem :decayed:

Plastuch maska i klapa naturalnie białe tylko to na samym końcu bo z nimi będę miał w ciul zabawy :)[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:32_________________________________________________swoją drogą to klina mam jeszcze z lusterkami :mysli: biel czy czerń :rolleyes:

Opublikowano

Lusterka w czerń dla kontrastu z dachem :good:

Opublikowano
  • Autor

dach też czarny będzie :gwizdanie: ja faworyta mam ale chętnie wysłucham propozycji :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.