Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Seria po wizycie w Tune UP + 216


m1chal

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nadarzyła się ciekawa opcja zrobienia programu u Roberta z Tune Up, postanowiłem skorzystać z tej okazji, bo i tak miałem zamiar kiedyś to zrobić.

Były małe kłopoty z ładowaniem turbiny od dołu ale Rob ogarnął to i można było coś wymodzić.

Po nowym roku jak kasa wpadnie wtryski pójdą do wymiany, bo moje to już leją niestety.

Ja jestem bardzo zadowolony póki co z jazdy autem, teraz mogę w miarę spokojnie wyprzedzać auta i czuć, że auto jest bardziej dynamiczne... więc wszystko na +

dd87c88335a4289dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Ja też w moim AFN'ie robiłem program u Roba tylko nie hamował auta bo skrzynia automat bez tipa. Ale roznica kolosalna w jeździe, wyprzedzaniu i działaniu skrzyni... Myślałem dalej nad wymianą wtryskow i turbawki ale do tego musi dojść CooLer i wtedy heble przydałoby się zrobić 312 a to już łącznie robi się duuuża sumka więc pewnie odpuszcze... Pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa wycięty jest kat (wstawiona zwykła rura) i sprzegło zmienione na jednomas z 1Z.

przebieg auta 201400 aktualnie i na 95% oryginalny, bo sprawdzany po vinie w serwisie i wszytsko by sie zgadzało... pozatym stan auta w środku i na zewnątrz też to ukazuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14* - musi miec ogrzewany garaz tam gdzie ma hamownie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilem program nie bylo jeszcze tak zimno jak teraz, skad wniosek, że musialo byc w tym dniu zimno ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wynik baardzo podobny (nawet ciut lepszy) a za program płaciłem napewno spoooro mniej :hi:

:polew: takiego txt dawno nie slyszalem...nie ma to jak kryptoreklama

P.S Program z Twojego auta moglby dac kiepski wynik w aucie michala, jestem wiecej jak tego pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za program płaciłem napewno spoooro mniej

a skad wiesz ile placilem ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego txt dawno nie slyszalem...nie ma to jak kryptoreklama

P.S Program z Twojego auta moglby dac kiepski wynik w aucie michala, jestem wiecej jak tego pewny

co sie tak irytujesz :wink4: każdy chwali co ma :gwizdanie:

wiem ze uważasz swoją prace za naj naj, i być może mój program nie był by idealny do tego auta, ale osoba która mi robiła program, napewno zrobiła by też do tego auta :wink4: Z resztą moje auto było hamowane na Twojej hamowni po chipie u innego tunera i wynik wyszedł strasznie dziwny. Skrytykowałes, powiedziałeś że kibel, ale na drugi dzień hamowałem w Strefie i tam powiedzieli że program bardzo ładny i wynik jak najbardziej ok. Dodam ze przebieg krzywych na wykresie był całkowicie różny.

ale wlasnie dlatego jest wolny rynek i każdy wybiera co lubi :hi: no offence

P.S i po raz drugi napiszę, że wynik ładny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daras sam zaczales z textem masz lepszy wynik za mniejsze pieniadze...nie wiedzac wogule co i jak i gdzie....

Po jasnego diabla?

Nawet nie wiesz ile michal zaplacil...ile bylo pierdzielenia z turbina by ja ozywic?

De facto rozliczylismy sie barterowo i to JA JESZCZE MU KASE dawalem?

Wcale sie nie uwazam za naj naja...jak bys chcial to przedstawic. To ze wynik wyszedl zly u Ciebie ...coz moge poradzic.

Moze geometria byla przycieta jak do mnie zajechales? Czesto na 2gim pomiarze popuszcza i juz kreski inne wychodza...norma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze geometria byla przycieta jak do mnie zajechales? Czesto na 2gim pomiarze popuszcza i juz kreski inne wychodza...norma

to dlaczego wtedy mi nie powiedziałeś że może być geometria przycięta, tylko od razu zjechałeś gościa który robił program? :wink4:

no i hamowales auto 2 bądź 3 razy :gwizdanie:

koniec OT, jak cuś jeszcze, to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wynik :decayed:

Jak oceniasz pracę chłopaków z Tune-Up ? ?

Warto ich odwiedzić ? Oni mają hamownie 4x4 ? czy tylko V-tech w naszych okolicach taką ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nie ma hamowni na dwie osie, a szkoda.... ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz pracę chłopaków z Tune-Up ? ?

pomorze robi programy tylko u Roberta i nikt jeszcze nie narzekał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...