Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Motorsport 4


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze ze po paru godzinach grania nudne robi się tylko jeżdżenie i wygrywanie, moim zdaniem trochę słaby poziom mimo że mam experta ustawionego i wyłączone wszystkie wspomagacze :disgust: Szkoda, że nie poszli troszkę w ślady GT żeby zrobić licencje, zawsze to jakieś urozmaicenie w grze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyścigi są bardzo proste, przy mocniejszych klasach robi się ciekawiej czyt. trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 11:00_________________________________________________Reniu, moze sie ustawimy na jakies sciganie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś można było by zrobić, tylko nie mam pomysłu kiedy. Póki co, wieczorkami powoli zapełniam tabelę zawodów, full tego jeszcze przede mną :cygaro:

Ciułam też kasę na wszystkie Ferrarki z pierwszego dysku i najdroższe zabawki (do trofeum).

BTW koorwica mnie bierze jak mam korzystać z dołączonego headsetu :wallbash: Muszę coś wymyśleć w tej kwestii bo tak to nie da się bawić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slyszalem, ze te nowe headsety sa kupiaste, moj jakos daje rade, ale najchetniej kupilbym porzadny zestaw sluchawki + headset... bo wieczorami to raczej gram na sluchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale jeżdżenie w kolko po tych samych torach mnie się już znudziło. Właśnie wykręcam calaka w FM2 (dla punktów za osiągnięcia) i nie kupie FM4 dopóki nie wypuszcza paczki z nowymi torami.

to fakt... mogloby byc ich wiecej, szczegolnie w Europie :thumbdown:

ja moglbym w sumie caly czas jezdzic na Nurbugringu, uwielbiam Nordschleife :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych torów to doszły chyba tylko bęczmarki i top gear :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benchmarki byly juz, ale w wersjach limitowanych FM3, ja kupilem zdrapke VIP i mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ja do FM4 musiałem zasysać.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 12:42_________________________________________________[edit]

Wczoraj zdobyłem zbieżność z producentem na 50 lvl :banan3::kox::banan2: oczywiście z Audi :cool1:

Zajęło mi to 56h jazdy, jestem na 122 lvl kierowcy i w 38% kariery.

PS. ok 20 poziomu zbieżności mamy ok 120.000 punktów do następnego poziomu, ale po 25 lvl jest już "zaledwie" 50.000 na poziom, więc później zbieżność idzie szybciej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem zbieżność z producentem na 50 lvl :banan3::kox::banan2: oczywiście z Audi :cool1:

Zajęło mi to 56h jazdy, jestem na 122 lvl kierowcy i w 38% kariery.

PS. ok 20 poziomu zbieżności mamy ok 120.000 punktów do następnego poziomu, ale po 25 lvl jest już "zaledwie" 50.000 na poziom, więc później zbieżność idzie szybciej :good:

NOLIFE :decayed: rispect :hi:

Ja jesli kiedykolwiek zdobede zbieznosc, to raczej z Ferrarkami niz Audi, jezdzenie Audi nie porywa niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz jade na drugą zbieżność właśnie z koońmi :decayed: bo po 50 lvl nie idzie już dalej a co za tym idzie kasa nie wpada. W Ferrarkach mam 19 lvl zbieżności :gwizdanie:

A Audi jeździło mi się świetnie, najlepiej z przekoxowanymi opcjami na S700-S800. Każdy łuk pięknym bokiem, oponki na czerwono :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to mi sie nie podoba... wole jezdzic z trakcja :) a jak dokoksujesz cokolwiek, to potem ciezko o przyczepnosc :thumbdown:

Duzo lepiej smiga mi sie dokoksowanymi BMW, bo tam tylko d*pa ucieka... a w Audi cale auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby by jeździć z trakcją :cool1: skoro i tak na dłuższych torach dojeżdża się lub nawet dubluje przeciwników. Lepiej pobawić się :naughty:

Do walki z trakcją używam klas R :evil: ogólnie całą grę mykam bez asyst, tylko linia i abs :drool:

Widzisz jedna gra a wielu zadowoli :naughty::good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________[br]

No bo ja lubię tak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 4 przejechana w 100% :punk:

Zajęło mi to 153 godziny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 4 przejechana w 100% :punk:

Zajęło mi to 153 godziny :kox:

To szacun.... ja troche pomykam w Forze troche w NFS The Run ... a 30/03/2012 premiera nowego Ridge Racera ... :slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...