Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Po co spekulować co się uda, a co nie.

Ludzie zgłoście sprawę na policji, złożycie zeznania i niech się sprawa toczy sama. Jakkolwiek się nie skończy. Jeśli ktoś z Was, zgłosi sprawę to niech napisze w wątku Gdzie - Jaki komisariat - prokuratura etc.

Następny jak będzie zgłaszał niech powiadomi Policję, czy Prokuraturę, że przeciw temu frajerowi już zostało złożone zawiadomienie w takiej i takiej Policji, Prokuraturze.. I tak dalej..

Na pewno ułatwi to postępowanie między organami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i poszo zgłoszenie na policji na szanownego kolege.

KOMISARIAT POLICJI POZNAŃ - NOWE MIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwerty i jakies ruchy ? Kurcze no musze i ja sie przejsc nawet jak kasy nei odzyskam to chociaz calkiem plazem mu nie ujdzie ... Co bede potrzebowal tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jak znajdę czas to się przejdę na policje,podam jego dane co mi podał do przelewu

Jak znam życie za dwa tygodnie przyjdzie pismo że spawa umorzona ze względu na małą szkodliwość

Ciekawe czy ktoś jeszcze go podał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj ze doniesienie na goscia bylo juz w Poznaniu u Qwert'ego . Potem ja sie dopisze do "listy" i juz nie bedzie taka mala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja rowniez sie dopisze do listy, jakos na dniach bede szedl zglosic typa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mi potrzeba do zgloszenia sprawy ? Wydruki czy jak ?

Nosb powiem Ci wez najlepiej wszystko co masz z tym związane...tak bedzie najlepiej bo nie wiadomo na kogo tam trafisz i co bedzie wymagal. Weż pełen temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mi potrzeba do zgloszenia sprawy ? Wydruki czy jak ?

wszystkie mozliwe wydruki, przelewu i korespondencji e-mail

najlepiej zrobic to w uzgodnieniu z kilkoma Kolegami z forum którzy padli ofiara tego oszusta

dobrze jest poinforowac sie miedzy soba gdzie zostały złozone zawiadomienia (miasto, komisariat)

oraz to kto prowadzi sprawe, im szybciej policja pozbiera i przesłucha poszkodowanych tym szybciej dobiora mu sie do du...py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tym typem przez którego biedny 312MC czekał 2 tygodnie na pobranie.Póltorej miesiaca temu dostał kase wraz z przeprosinami ode mnie.Do dzis ani kasy ani fantów.Ma ktos tel. do gościa??

Bardzo prosze niech kazdy kto juz był na policji i złożył skarge sie odezwie i dokładnie napisze na którym komisariacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jaka afere wtedy zrobila ta wysterilizowana z godnosci kutasina :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb , a ciebie za co strzegli?

byłem w tej sprawie z 3 tygodnie temu i sprawa sie toczy. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tym typem przez którego biedny 312MC czekał 2 tygodnie na pobranie.Póltorej miesiaca temu dostał kase wraz z przeprosinami ode mnie.Do dzis ani kasy ani fantów.Ma ktos tel. do gościa??

Bardzo prosze niech kazdy kto juz był na policji i złożył skarge sie odezwie i dokładnie napisze na którym komisariacie.

też pamiętam, przekozak z kolesia... nic tylko D$@R#QREFASDADS go ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie rozwineła, za jak miałem od kolesia springi za 100zł to złożyłem doniesienie, i kazali mi miałem czekac na rozwija sprawy, i w końcu wyszła ze mała szkodliwość czyny bo nikt wiecej nie zgłosił, i kazali mi sie z nim dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie rozwineła, za jak miałem od kolesia springi za 100zł to złożyłem doniesienie, i kazali mi miałem czekac na rozwija sprawy, i w końcu wyszła ze mała szkodliwość czyny bo nikt wiecej nie zgłosił, i kazali mi sie z nim dogadać

Jesli Wam (poszkodowanym) na tym nie zalezy, to mi Was nie szkoda. :shocked: Napisz skargę do komendanta, bo nie jesteś jedynym oszukanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie Polska :wallbash:

Polska, Polska..

Za 100zł wszczynać postępowanie, wysyłać radiowozy, wszczynać postępowanie przed sądem, wycinać drzewa na papier, płacić za czas funkcjonariuszom, urzędnikom ?

Gdyby się wszyscy zgłosili się i złożyli doniesienia to sprawa toczyłaby się inaczej.

Zawsze mogli kazać wysyłać sobie za pobraniem. Nikt nie byłby w plecy.

[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 15:36_________________________________________________

Napisz skargę do komendanta, bo nie jesteś jedynym oszukanym.

Nie jest jedyny, ale nikt się nie zgłasza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...