Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale tak , u mnie to chyba jakas mewa musiala byc :wink4:

turdzi - a z wrażenia zwieracze Ci nie puściły :mysli::decayed:

Tak czytam i czytam i szczerze powiedziawszy coś sporo tych akcji serwisowych, usterek i niedoróbek jak na auto, które już troszkę jest na rynku :kwasny: Audi coś leci w dół z jakością :gwizdanie:

Opublikowano

czy ja wiem , ja niegdy nie slyszalem zeby Audi bylo jakos super bezawaryjne , wiec widac trzyma swoj staly rowny poziom :wink4:

Opublikowano

u mnie rdza już się już pojawiła na przednich błotnikach , niebawem jadę do ASO ciekawe co powiedzą ....

Audi niestety spada na psy z jakością , szkoda tylko ,że tyle kasy płacimy i tak dużo problemów jeszcze mamy.

Opublikowano

u mnie rdza już się już pojawiła na przednich błotnikach

u mojego kumpla w Audi 100 C4 praktycznie rdzy brak a tu taki cyrk :kwasny::disgust::angry::thumbdown::wallbash:

spróbuj im tam przemówić do rozsądku trochę, kilka lat temu Mercedes miał taką wtopę z niektórymi modelami, które po 2 latach od wyjazdu z fabryki rdzewiały, a teraz AUDI :wallbash:

Opublikowano

takie czasy , niestety dotyczy to wszystkich nie tylko audi :disgust:

Opublikowano
Wracam czym prędzej do BMW.

tam tez lubi _wibrowac_ :wink4:

Opublikowano

u mnie rdza już się już pojawiła na przednich błotnikach

W ktorym miejscu ? loookne u siebie jakby co :mysli:

Opublikowano

Flyer a co w BMWe wibruje ?

Opublikowano

turdzi zapytaj tych co mieli albo mają BMW :wink4:

u mnie nic nie wibruje i w tych egzemplarzach co miałem okazję jeździć nic nie wibrowało

Opublikowano

Flyer a co w BMWe wibruje ?

np. znajomy ma problem, bicie pod d*pa/na kierownicy, kola sprawdzane, opony, lozyska, tarcze... nie jest to chyba jakas plaga, ale slychac, ze niektore sztuki maja taka przypadlosc. Jechalem taka E90 wlasnie.

Opublikowano
  • Autor

Miałem już kilka beemek w życiu (w tym m.in E90 i E92) i nigdy mi nic nie drgało.

Pojade do ASO z tymi wibracjami jak założe zimówki,tam mam oryginalny ,że tak powiem rozmiar 225/50 R17.

Wtedy się łobuzy nie wymigają :disgust:

Musze zobaczyć czy u mnie nie zaczyna rdzewieć jak u Carlosa ,co by mnie w sumie już chyba nie zdziwiło :decayed:

Opublikowano

Kurcze aż przykro się czyta co się dzieje z Audi :(...

Opublikowano

u mnie rdza już się już pojawiła na przednich błotnikach

W ktorym miejscu ? loookne u siebie jakby co :mysli:

Na łączeniu błotnika i zderzaka.

to jest lewy błotnik , na prawym jest to samo.....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4a564bf4d956ec.html

Opublikowano

może z salony wyjechał bity i kwiatki wychodzą :polew: :polew:

Opublikowano

u mnie rdza już się już pojawiła na przednich błotnikach

W ktorym miejscu ? loookne u siebie jakby co :mysli:

Na łączeniu błotnika i zderzaka.

to jest lewy błotnik , na prawym jest to samo.....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4a564bf4d956ec.html

o fu.k to jak po 3 latach tak to wygląda to co po 10 będzie jak escort? :shocked:

Opublikowano

może z salony wyjechał bity i kwiatki wychodzą :polew: :polew:

Z salonu wyjechał igiełka, sprawdzany czujnikiem , także takiej opcji nie ma, poza tym widziałem to auto wcześniej przed wydaniem jak stało na placu i jeszcze całe oklejone było.

Opublikowano

może z salony wyjechał bity i kwiatki wychodzą :polew: :polew:

Z salonu wyjechał igiełka, sprawdzany czujnikiem , także takiej opcji nie ma, poza tym widziałem to auto wcześniej przed wydaniem jak stało na placu i jeszcze całe oklejone było.

spoko to żart. A tak na poważnie to jakaś masakra :thumbdown:
Opublikowano

jaka Audi daje gwarancje na blachy? ciekawe co zaproponuja... pewnie tylko naprawe.

Opublikowano

powinni wymienić błotnik - tym bardziej że jest to część wymienna.

co do rdzy TRAGEDIA!! przecież te auta mają byc z blach w ocyznku itp...

jejku a to pękają lampy, ato chleją olej w litrach na 1000 km, a teraz rdza... co to się dzieje :-(.... mniej my nadzieje że to może jakiś przypadek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.