Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turdzi

dobrze , na 17K dolalem niecaly litr.

Tyle to łyka 1Zcior po przebiegu 500k :decayed::naughty:

Opublikowano

nie ,mialem tylko Stage 1 ..

czyli g........ , tylko wymiana tlokow pomaga.

Turdzi a jak tam u Ciebie z tym olejem?

dobrze , na 17K dolalem niecaly litr.

Nalatałeś już 17kkm :blink:

Opublikowano

Tyle to łyka 1Zcior po przebiegu 500k

po 500 to juz mu pewnie przybywa

Nalatałeś już 17kkm

fajne auto to jezdzic sie chce :wink4: przez rok zrobie pewnie z 30K , najgorsze jest to ze musze go troche pooszczedzac bo niewykluczone ze badzie musial zostac dluzej niz zakladalem.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzeje swój temat.

Właśnie mi wymienili silnik z czego się bardzo cieszę oczywiście,bo za parę tygodni kończy mi się gwarancja :)

Spalanie przekraczało litr na 1000 km !!!Mam nadzieje,że w nowym tego już nie będzie...

Opublikowano

Uuuu to sie zalapales.miejmy nadzieje ze bedzie lepiej

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Uuuu to sie zalapales.miejmy nadzieje ze bedzie lepiej

Opublikowano

Pisz ile teraz bierze oliwy ?? :decayed::wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przejechałem 5000km na nowym silniku.

Na wyświetlaczu pokazuje dopiero połowę,więc różnica w spalaniu jest znaczna :)

Opublikowano

ja po kielcach spokojnie zamykam sie w 11l.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
ja po kielcach spokojnie zamykam sie w 11l.

STARE, dobre Audi...:decayed: Masz tak z wiatrem, czy pod wiatr?:wink:

Opublikowano

Golf VI 1,4 tsi 122ps mojej żony pali średnio 8,8 litra Pb98, uważam że jeśli chodzi o audi a4 quattro 2,0 tfsi w automacie 11-14 literków jest jak najbardziej realne i akceptowalne.

Opublikowano

B8 2.0 tfsi to jak na razie najbardziej ekonomiczne auto jakie mialem biorac pod uwage cene/osiagi/wielkosc/mase

Opublikowano
audi a4 quattro 2,0 tfsi w automacie 11-14 literków jest jak najbardziej realne i akceptowalne.

Jak jedziesz agresywnie na autostradzie. W ubiegłym tygodniu zrobiłem pn.3tys. Średnia wyszła 9,4L + 300ml oleju:decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

W sumie to odkopuje temat, ale aż tak pije tej oliwy? Przyczyna? Masowy problem czy wytyrane sztuki?No oczywiście i przy zakupie nie dowiesz sie, że przy tankowaniu dobrze jest jeszcze oleju dolać.

Opublikowano

Tak maja od "nowości". Przyczyna to najprawdopodobniej pierścienie za lekko spasowane. Na zagranicznych forach A5,Q5 piszą że CDNC nawet z 2012 lubią brać olej. Ten litr od zmiany do zmiany jeszcze przeżyje, bo bardzo przyjemne auto na dłuższe trasy. Poza tym jeszcze 2 lata gwarancji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.