Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jakim banku konto osobiste ?


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę założyć sobie konto osobiste w banku. Zastanawiam się nad mBankiem i ING. Konto ma służyć głównie do robienia przelewów przez internet. Żadnych kredytów, kart debetowych. Po prostu zwykle konto z kartą płatniczą, tanim utrzymaniem i łatwymi przelewami przez internet.

Jak sądzicie lepszy będzie mBank czy ING?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alior.przejrzysta strona internetowa konta ,nie ma opłat z wypłat bankomatów w całej europie.karta paypass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę założyć sobie konto osobiste w banku. Zastanawiam się nad mBankiem i ING. Konto ma służyć głównie do robienia przelewów przez internet. Żadnych kredytów, kart debetowych. Po prostu zwykle konto z kartą płatniczą, tanim utrzymaniem i łatwymi przelewami przez internet.

Jak sądzicie lepszy będzie mBank czy ING?

Nie wiem jak jest w ING ale ja jestem zadowolony z Mbanku :good: konto bezpłatne, przelewy proste także bezpłatne. Konto nie jest oprocentowane, wszystkie bankomaty (jeśli potrzebujesz) 5 zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank. Mam już 8 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZ WBK ma konto bezpłatne dla ludzi do 30 roku życia, oczywiście pozostaje ubezpieczenie konta, więc defacto płaci się chyba 2 zł miesięcznie ale również przelewy bezpłatne i strona online przejrzysta i łatwa w obsłudze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank mam tam konto i moge go smialo polecic, mialem w ING i PKO wiecej tam konta nie zaloze,po prostu mBank jest praktycznie za darmo ,niema oprocentowania ale oplat tez nie pobiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam bgż (mam plan internetowy - wszystkie przelewy za darmo, prowdzenie konta 1zł, karta debitmastercard, gdzie można z kas w supermarkatach przy okazji zakupów wypłacić gotówkę i jest darmowa o ile dokonujesz nią operacji za min 300zł co miesiąc). Teraz maja fajne koto z podwyzka - mozna dostac za stale wpływy do 50zł miesięcznie, prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów, konto internetowe i przez telefon, wypłaty i wpłaty - wszystko za darmo, tylko karta 5zł/mies.

Mam też drugie konto w alior banku tez sobie chwalę - prowadzenie konta 0zł, przelewy też za darmo - i bardzo wygodne jest to że kody do zrobienie przelewów przychodzą smsem na telefon, nie trzeba się martwić o karty z kodami i o to, że się skończą. Bardzo fajna strona internetowa - przejrzsta, bardzo intuicyjna, łatwo się we wszystkim poruszać.

Co bardzo wazne dla Ciebie jezeli chodzi ci o przelewy przez internet - to nie maja problemow ze strona internetowa od czasu do czasu jakas modernizacja i to w godzinach nocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank od 7 lat, oprócz konta zwykłego mam oszczędnościowe z możliwością lokat jednodniowych (same sie odnawiają) i eMaklera, do tego karte MasterCard Debit PayPass za 1,5zł/miech (albo min 300zł/miech zapłacone kartą), wszystkie bankomaty za 5zł/miech, w tym roku wypłacałem tez kasę w Bułgarii i bez problemu i prowizji, jedynie przeliczenie po kursie BreBanku (odrobine wiecej mnie to wyszło niz zakup przez kantor przed wyjazdem) Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alior.przejrzysta strona internetowa konta ,nie ma opłat z wypłat bankomatów w całej europie.karta paypass

Tak tak bez opłat tylko opłatę za kartę co miesiąc już nie pamiętam ile. Najlepszy jest ING bo wszystko za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alior.przejrzysta strona internetowa konta ,nie ma opłat z wypłat bankomatów w całej europie.karta paypass

Tak tak bez opłat tylko opłatę za kartę co miesiąc już nie pamiętam ile. Najlepszy jest ING bo wszystko za free.

jednorazowo 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za mBankiem, obsługa super gdy są jakieś problemy.

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________I tez wszystko za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank jest dobry, jak niczego nie wymagasz. Jesli pojawia sie jakies wymagania z Twojej strony, to mBank zaczyna robic problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alior.przejrzysta strona internetowa konta ,nie ma opłat z wypłat bankomatów w całej europie.karta paypass

Tak tak bez opłat tylko opłatę za kartę co miesiąc już nie pamiętam ile. Najlepszy jest ING bo wszystko za free.

jednorazowo 15 zł

co miesiąc ale nie 15. Mam tam konto.

wydajemy Ci kartę debetową, pozwalającą na dowolne korzystanie ze środków na koncie przy zakupach oraz poprzez wypłatę z bankomatu; sam ustalasz łatwy do zapamiętania kod PIN;

opłata za kartę to tylko 5 zł miesięcznie jeśli Alior Bank jest Twoim "głównym bankiem" (sprawdź, co to oznacza);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...