Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Servis audi


bartekw4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś wie dlaczego servis audi nie chce podac historii samochodu? chciałem się dowiedziec czy czy mam faktyczny przebieg co związane jest z wymianą rozrządu i paroma innymi sprawami. to nie kosztuje 100 zł, i nie wiem czy mam już teraz szukac funduszy czy mogę się wstrzymac gdyż z książki serwisowej wynika że wymiana za 35000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w VW i mi powiedzieli :wink4: może popytaj gdzie indziej Szkoda, VW , Siet może tam będą skorzy do rozmów. W Gdyni jest chyba jeszcze coś prócz :audi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 01:27_________________________________________________... pamiętam jak kiedyś dzwoniłem do serwisu Audi i tam też gość mi powiedział że to jest tylko do ich wiadomości a nie mojej. Ale za to w VW byli bardziej uprzejmi :cool1: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w audi w opolu kolega tam robi sprawdzałem historie auta i nie było problemu

...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w audi w opolu kolega tam robi sprawdzałem historie auta i nie było problemu

...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:...

Jakiś nabijacz postów, w dodatku analfabeta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w audi w opolu kolega tam robi sprawdzałem historie auta i nie było problemu

...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:...

Jakiś nabijacz postów, w dodatku analfabeta :wink4:

Do kogo pijesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w audi w opolu kolega tam robi sprawdzałem historie auta i nie było problemu

...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:...

Jakiś nabijacz postów, w dodatku analfabeta :wink4:

Do kogo pijesz?

A jesteś nabijaczem postów i analfabetą? Nie :)

Źle zacytowałem, mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi, dzwoniłem do servisu i centrali servisu audi polska i tam też kobieta potwierdziła że nie podają już takich info. ( zalecenia producenta). w servisie vw też potwierdzili że nie mogą już udzielic info. Muszę podjechac osobiście i potwierdzic że nie uzyskam info, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie salon audi vw , też chcą 100zł. Za sprawdzenie historii auta o ile taka była , jeśli nie było to się nic nie płaci ale jeśli chociaż było coś na początku a raczej było więc 100 poleci pytałem osobiście ok miesiąc temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co serwis to inne podejście :blink: Osobiście jakbym miał upatrzone autko i po wstępnych oględzinach było by ok to zamiast dawać 100zł za samą historię to już dołożył bym te 200zł i by mi caluśkie autko przeczesali łącznie z historią...ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:

P.S. sorry za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że w Bydgoszczy panowie z serwisu są naprawde mili :good:, nie dość że podali mi historie autka to jeszcze podłączyli kompa za free :decayed:

Jakbyś była facetem to na bank nic by Ci nie podali i jeszcze skasowali za podpięcie kompa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat zadzwonił do serwisu VW i kobietka powiedziała, że takich informacji nie udzielają, ale jak poda VIN i przebieg to sprawdzi nie oficjalnie czy w miarę autentyczny. Zadzwonił potem do Audi o moją aczwórkę, a tam gościu powiedział, że główny importer zabronił podawać takich danych. Zadzwonił znowu do VW i kobietka sprawdziła przebieg audziany i powiedziała, że jak przyjedzie osobiście z dowodami osobistymi i rejestracyjnymi, to poda historię aut. Okazało się, że nie dość że sprawdziła, to i zrobiła wydruki. Oczywiście wszystko gratis.

Wynika z tego, że jak się trafi na życzliwą osobę, to się wszystko załatwi.

A z wydruków dowiedziałem się ciekawych rzeczy:

- przebieg na autentyczny, na tą chwilę 138 000 km;

- serwisowany do momentu sprzedaży przez Belga;

- w serwisie wymieniano nawet opony i wycieraczki;

- przy stanie 112 000 km w sześcioletnim aucie wymieniono kompresor i wykonano przegląd układu klimatyzacji na koszt serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że w Bydgoszczy panowie z serwisu są naprawde mili :good:, nie dość że podali mi historie autka to jeszcze podłączyli kompa za free :decayed:

Jakbyś była facetem to na bank nic by Ci nie podali i jeszcze skasowali za podpięcie kompa :decayed:

:polew:

Czyli po jakąkolwiek historię to wysyłać żonę. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że w Bydgoszczy panowie z serwisu są naprawde mili :good:, nie dość że podali mi historie autka to jeszcze podłączyli kompa za free :decayed:

Jakbyś była facetem to na bank nic by Ci nie podali i jeszcze skasowali za podpięcie kompa :decayed:

:polew:

Czyli po jakąkolwiek historię to wysyłać żonę. :naughty:

:polew: Może i tak, albo poprostu trafiłam na ich "dobry dzień", bo w końcu mechanicy lubią naciągąć finansowo płeć żeńską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, bo ja też sprawdzałem historię w Bydgoszczy i bez problemu mi ją podali.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie, bo ja też sprawdzałem historię w Bydgoszczy i bez problemu mi ją podali.. ;)

a gdzie dokładnie w Bydzi sprawdzałeś (chyba się też myknę) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...