Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)


verus

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też sobie tak pomyślałem w trakcie oglądania, że bardzo poważna kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super foty :oklaski: dla mnie osobiście fota 2 i 4 :slina: :slina: :slina: ale to tylko moje zdanie.

Generalnie gratki za talent do fotografowania kolego :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twoje modelki czasami mogły by się uśmiechnąć do ciebie na fotach? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Pany foty konkret... ja mam sprzęt ale nie mam pomysłu na miejsca do fotografowania chociazby przyrody... a z tego co wiem to oprócz akademii Nikona nie ma żadnych warsztatów fotografii na Śląsku takich weekendowych wyjazdowych w plener z wskazówkami i radami "fachowców"... niestety :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy twoje modelki czasami mogły by się uśmiechnąć do ciebie na fotach? :wink4:

No na ostatnich 4 zdjęciach na 2 się lekko uśmiecha, może nie suszy zębów ale jednak :decayed: Zastraszam je przed sesją i dlatego takie spięte :kox:

Ojjj Pany foty konkret... ja mam sprzęt ale nie mam pomysłu na miejsca do fotografowania chociazby przyrody... a z tego co wiem to oprócz akademii Nikona nie ma żadnych warsztatów fotografii na Śląsku takich weekendowych wyjazdowych w plener z wskazówkami i radami "fachowców"... niestety :confused4: :confused4: :confused4:

W życiu nie byłem na kursie, warsztatach, szkoleniach etc. Dostałem raz książkę ale znudziła mi się po przeczytaniu spisu treści :decayed: Bierz aparat i rób zdjęcia - to jest nauka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale trzeba miec co fotografować... a moja nie bardzo lubi być fotografowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale trzeba miec co fotografować... a moja nie bardzo lubi być fotografowana...

Niema bardziedziej chetnych koleżanek do pozowania? czy zazdrosna kobieta? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Versus, jakieś nowe zdjęcia Klaudii ?

:wstydliwy:

no przecież wrzuciłem :rolleyes:

:th:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:15_________________________________________________ :gwizdanie:

są jakieś nowe zdjęcia Klaudii ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...