Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]


topor

Rekomendowane odpowiedzi

a moim zdaniem to komuś dupsko ściska bo je b5 battalion i jakieś b6 division

:polew:

na pewno

:polew: :polew:

Niech zielony usunie oba watki bo paraolipiada sie zrobila :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale czy słowo battalion albo division jest objęte prawami autorskimi???

:cool1:

a moze poprostu isc w tym samym kierunku i......

...... w jezyku wojskowym sa takie grupy:

- SQUAD

- PLATOON

- COMPANY

- BATTALION

- BRIGADE

- DIVISION

- CORPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor c**j nie prezes dales sobie na glowe wejsc :decayed: Niech zielony wywali Ci temat z ankieta , podwiesi ten , nazwe zostaw jaka Ci pasuje (Corps spoko ja w ankiecie na to glosowalem ) . Ogarnij jakas wlepe i do widzenia :decayed: a nie prezes-sedes :P I tak wszystkim nie dogodzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem b7-kowiec tez :D:polew: Wyrazam swoje zdanie ze skoro topor zalozyl watek to niech on decyduje. U mnie kilka osob rzucilo pomysly jeden mi podpasil i tyle :) Ive tam poszedl a latwizne i skopiowal :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOsb... przecie tu dogadac sie nie idzie... :naughty:

wszyscy są spieci jak baranie jaja :cool1::) Co sie nie zadecyduje bedzie zle, to po choooja to wszytsko, skoro kazdy ma inne zdanie. Niech mgtan i akjam decyduja, może bedzie wtedy sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinien być temat z lekką gadką a nie kłótnie o nazwę przez 9 stron :kox:

P.S mogę zająć się wlepką.. kiedyś dużo bawiłem się z grafiką i myślę że coś fajnego można by wymyślić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOsb... przecie tu dogadac sie nie idzie... :naughty:

wszyscy są spieci jak baranie jaja :cool1::) Co sie nie zadecyduje bedzie zle, to po choooja to wszytsko, skoro kazdy ma inne zdanie. Niech mgtan i akjam decyduja, może bedzie wtedy sprawiedliwie.

Topor ja nie móiwe że mam decydować, a chodzi mi o to że b7 powinno głosować... nie musi wyjść na mogje... ale jak widze cyfry 80 i patrze ile mamy b7 w klubie to troche dziwne :-) ja na swój zagłosowałem, jesli będzie inny to spoko, tez mi pasi, ale niech to będzie decyzja osób które będe w b7squad, elite, division czy jak to będzie wybrane :-)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze zadecydujemy w 3-ke, jak sie reszcie nie spodoba to po prostu maja wała...:)

mgtan.. noł ofens;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeetammm tak odrazu skromnie że w trójke :polew:

zrobic głosowanie dla b7 only... i tak jak napisałem każdy wpisuje nick przy nazwie. 1 stycznia... yyy... nie 1-ego nie doliczymy się po sylwestrze. 2 stycznia zliczenie głowsów i ot mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, myślałem o czymś takim (po nikach będzie weryfikacja czy ma ktoś b7 czy np. koledzy z A4 Klub Polska B5 Battalion sobie jaja z nas robią ;-) )

1. corps

2. regiment

3. squad - mgtan,

4. lucky

5. crew

6. Team

7. section

8. formacja

9. army

10. legion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wczoraj wieczorem robiłem tu trochę zamieszania a dziś stwierdzam, że dla mnie jest bez znaczenia jak będzie się nazywać ten klan

więc ja dopóki nie założę wątku z moim B7 nie będę się tu udzielał i kłócił

może być Formacja, może być Elite a może być army - przecież posiadanie naklejki nie jest obowiązkowe, prawda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...