Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B7 forfiter ? :decayed:

Opublikowano

aktualne głosowanie za nazwą wygląda nie ciekawie więc ja jestem za połączeniem B6 i B7

naklejeczki takie jak do B6 tylko z B7 i będzie cacy

jak coś to i mi pasuje :hi:

Opublikowano

aktualne głosowanie za nazwą wygląda nie ciekawie więc ja jestem za połączeniem B6 i B7

naklejeczki takie jak do B6 tylko z B7 i będzie cacy

jak coś to i mi pasuje :hi:

:good:

Opublikowano

No widzicie jak fajnie jest ? :kox:

Cieszę się, że się ze mną i z Antonim zgadzacie..

A jak ktoś się nie zgodzi to go wy***iemy z forum :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to Panowie podejmujemy męską decyzję i zmykamy do B6/B7 Division :)

Opublikowano

Ciekawe czy nas tam uroczyście powitają :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

chlebem i solą

Opublikowano

chlebem i solą

no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności :naughty:

Opublikowano

no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności :naughty:

:polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności :naughty:

:polew: :polew: :polew::decayed:

ja narazie nie mogę bo nie mam fury jeszcze na podwórku, wróci z lakierki i zakładam wątek :tongue4:

Opublikowano

no to sie odzywaj tam u "nich" a ja zaraz po Tobie w kolejności :naughty:

:polew: :polew: :polew::decayed:

ja narazie nie mogę bo nie mam fury jeszcze na podwórku, wróci z lakierki i zakładam wątek :tongue4:

no ja też jako pierwszy nie bardzo bo ten tego... no właśnie.. :bag:

:think2::wstydliwy:

:decayed:

Opublikowano

nie bój się, w razie czego powiedz, że jesteś ode mnie :polew:

Opublikowano

Biały Carbon :naughty:

5296144602_289ec2fc8f_b.jpg

Opublikowano

to Panowie podejmujemy męską decyzję i zmykamy do B6/B7 Division :)

jeśli ta nazwa ma być naszą wewnętrzną to się zgadzam :good:

Opublikowano

Spoko spoko a ja co mam powiedziec taki poprapraniec ? B6 z body B7 + silnik z b5 :kox:

Opublikowano

Spoko spoko a ja co mam powiedziec taki poprapraniec ? B6 z body B7 + silnik z b5 :kox:

dokoptuj jakie papiery z B8 i będziesz miał już komplet :decayed:

Opublikowano

To jak ? Przejmuje dowodzenie ? ;)

Opublikowano

To jak ? Przejmuje dowodzenie ? ;)

Ładne podboje idą, żebyś tylko Battalionu Iversonowi nie odbił :polew:

Opublikowano

To jest mysl :evil:

Reniu ta biala b7 z oempl.us ... masz jakis link do tematu o niej ?

Opublikowano

temat się robi lekko przegrzany, i wyjdą kluchy z tego :kox: :kox:

jakoś wszyscy umilkli z tych 70 osób z ankiety :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.