Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakoś wszyscy umilkli z tych 70 osób z ankiety :-)

ile razy można to samo wałkować, raz propozycje i do 10 pierwszych, potem ankieta, teraz znowu coś nowego... :gwizdanie: takie sranie troche :decayed:

Opublikowano

temat się robi lekko przegrzany, i wyjdą kluchy z tego :kox: :kox:

jakoś wszyscy umilkli z tych 70 osób z ankiety :-)

chciało by się rzec "No chyba Ty" :kox: :kox:

A co do tego regulacji tego gwintu o którym wspomniałeś w moim wątku to faktycznie, głupio to rozwiązali. Swoją drogą dzisiaj paczka do mnie przybyła :D

Opublikowano
  • Autor

jakoś wszyscy umilkli z tych 70 osób z ankiety :-)

ile razy można to samo wałkować, raz propozycje i do 10 pierwszych, potem ankieta, teraz znowu coś nowego... :gwizdanie: takie sranie troche :decayed:

no comment;)

w takim razie ten watek i ten z ankieta do usunięcia ;)

Opublikowano

:pociesz:

toporek troche za malo zdecydowania bylo ;)

Opublikowano
  • Autor

w pupie mam:d dyktatorem nie jestem:d a brak zdecydowania bylo u kolegow z b7;)

btw. jest ok :) diwyszyn :wink4:

Opublikowano

:pociesz:

toporek troche za malo zdecydowania bylo ;)

te ne podlizuj się :tongue4:

Opublikowano

temat się robi lekko przegrzany, i wyjdą kluchy z tego :kox: :kox:

jakoś wszyscy umilkli z tych 70 osób z ankiety :-)

chciało by się rzec "No chyba Ty" :kox: :kox:

A co do tego regulacji tego gwintu o którym wspomniałeś w moim wątku to faktycznie, głupio to rozwiązali. Swoją drogą dzisiaj paczka do mnie przybyła :D

Ja się wypowiedziałem w ankiecie również. Zainterweniowałem tylko gdy zobaczyłem ile osób się wypowiedziało w ankiecie a ile mamy b7 i tyle.

Opublikowano

nie można tak szybko się poddawać jak nie to zaraz wprowadzimy tutaj jakiś totalitaryzm i będzie spokój :wink4:

nie można zakładać że wszystko będzie do d*py, albo łączymy wątek z B6, jak nie to jakaś męska decyzja i ciągniemy to dalej, a czy nazwa jest ważna, wątek jak na razie można oznaczyć jako luźne pogawędki właścicieli B7 i to wszystko, jak się wszyscy dogramy a zainteresowanie będzie większa, można będzie dogadać się w sprawie nazwy..

Opublikowano

Nie pierd*lcie dołączajcie się do dywejszon, im nas więcej tym lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Nie pierd*lcie dołączajcie się do dywejszon, im nas więcej tym lepiej.

Amen:)

Opublikowano

Amen:)

Ulegliwy Karolu jesteś :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

mam dosyć juz Piotrku;]

a w b6 wiecejj ludzi, tu byloby cicho, wiec pomysl ok.

Opublikowano

Tylko zeby sie tam nie gryzlo towarzystwo :)

Opublikowano
  • Autor

Nosb:d ... tutaj miałes przedsmak tego co bedzie tam:d :polew:

Opublikowano

nie można tak szybko się poddawać jak nie to zaraz wprowadzimy tutaj jakiś totalitaryzm i będzie spokój :wink4:

nie można zakładać że wszystko będzie do d*py, albo łączymy wątek z B6, jak nie to jakaś męska decyzja i ciągniemy to dalej, a czy nazwa jest ważna, wątek jak na razie można oznaczyć jako luźne pogawędki właścicieli B7 i to wszystko, jak się wszyscy dogramy a zainteresowanie będzie większa, można będzie dogadać się w sprawie nazwy..

Nie chrzań :cool1:

Opublikowano

Dobra to zrobmy glowsowanie :D czy laczycie z b6 :D:polew::)

Opublikowano

yes :cool1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Nie :decayed:

Opublikowano

Fly weno pozamiataj :D Zamknij watek topora ucisz i przejmiemy kontrole :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.