Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]


topor

Rekomendowane odpowiedzi

b7 crew jak krew z nosa[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

Z B5 Battalionu się wykruszyli i swoje Battaliony tworzą ojjjj :naughty::cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 17:51_________________________________________________B7 KARAWAN :kox: :kox:

cza im pomoc bo widzisz nie ma szefa jak u nas ze powstaje b5 battalion i koniec a tu widzisz tam tez zostalo b6 division nosb wziol sprawy w swoje rece :) a tutaj 0 polityki dyktator by im sie jaakis przydal a tu nawet chopcy co a3 maja musza pomagac w glosowaniu moze zaprosimy kolegow z bmw tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7 crew jak krew z nosa[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

Z B5 Battalionu się wykruszyli i swoje Battaliony tworzą ojjjj :naughty::cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 17:51_________________________________________________B7 KARAWAN :kox: :kox:

cza im pomoc bo widzisz nie ma szefa jak u nas ze powstaje b5 battalion i koniec a tu widzisz tam tez zostalo b6 division nosb wziol sprawy w swoje rece :) a tutaj 0 polityki dyktator by im sie jaakis przydal a tu nawet chopcy co a3 maja musza pomagac w glosowaniu moze zaprosimy kolegow z bmw tez :)

cwaniaczek :cool1:, chciałem zeby wszytskim nazwa podpasiła, od poczatku kazdy kreci nosem, nazbiera sie 10 oczek dla odpowiedniego pomysłu i czesc pieśni, Ty zdecydowanie temu nie pomagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trza w niego wiezyc :) bo kiedys moze my sie bedziemy cisnac do b7 a topor bedzie weteranem chyba ze wskoczy w jakas nowa audiczke[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:19_________________________________________________topor nie denerwuj sie (zartuje przeciez)

poparlem twoja nazwe bo uwazam ze jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trza w niego wiezyc :) bo kiedys moze my sie bedziemy cisnac do b7 a topor bedzie weteranem chyba ze wskoczy w jakas nowa audiczke[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:19_________________________________________________topor nie denerwuj sie (zartuje przeciez)

poparlem twoja nazwe bo uwazam ze jest dobra

loozik, bez cisnienia;) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł. jestem za :good:

moja propozycja B7 ELITE :naughty:

Oooo.... To póki co najlepszy pomysł. :good::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł. jestem za :good:

moja propozycja B7 ELITE :naughty:

popieram, dobry pomysł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...