Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

porobie fotki i wrzuce

Opublikowano

zacna furka :cool1:

doczytałem że jest na sprzedaż ile kasy chcesz za nią dostać?

kumpel ostatnio pytał się mnie czy na forum nie ma czegoś fajnego do sprzedania :)

Opublikowano
  • Autor

16 tyś do negocjacji

Opublikowano

drogo :gwizdanie: żeby to chociaż po I lifcie było :cool1:

ogólnie wygląd malina :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

może i drogo ale wiem co mam, wiem ze są tacy którzy jeżdzą "rocznikami"

Opublikowano

może i drogo ale wiem co mam, wiem ze są tacy którzy jeżdzą "rocznikami"

Tego sie trzymaj. A co po tym pierwszym lifcie jest lepszego? Brzydsza kierownica, listwy na drzwiach i wycierajace sie wnetrze - tunel srodkowy. To tylko kosmetyka... rozumiem drugi lift.

Nikolas swoje S4 sprzedal do Niemcowni... tam rocznikiem sie nie jezdzi a tutaj nie bylo klienta.

Opublikowano

jezeli kolo przy sprzedazy zostaje to wcale nie jest drogo,bo te kolka sa warte troche pengenow..... zacna furka :kox:

Opublikowano

może troszkę drogo ja za swoją chciałem 10 tys ale nie powiem bo jeżeli auto ładnie wygląda i jest zadbane to jest warte swojej ceny i nie oszukujmy się zawsze znajdzie się na to klient

a jeżeli chodzi o furkę to dobre wykonanie i nie zły guścik :good: a powiedz ile dałeś za przemalowanie auta i jaki jest koszt poszerzania felgi ?

Opublikowano
  • Autor

malowanie przeszło 3 tyś nie pamiętam już dokładnie a poszerzanie z malowaniem jakoś 500-600 zł

Opublikowano

no to troszkę zapłaciłeś za malowanie mi za malowanie całego auta koleś krzyknął 2400

Opublikowano

Widzialem kiedys w Rybniku ladnie sie prezentuje :naughty:

Opublikowano

furka :slina: (a te 17-stki :kox:)

ze względu na kasę którą włożyłeś w Audi i masę pracy to bym jej na Twoim miejscu nie sprzedał (nawet za te 16) :tongue4:

przyjdzie "Pan Henio" z czujnikiem stwierdzi że jak malowana to musiała być roz&%#%@na że ho ho i ewentualnie za 8tys. może wziąć :evil:

Opublikowano

czy mi sie wydaje czy masz ja na allegro wystawiona? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie takich ludzi jest dużo ze myślą ze jak malowana to musiała mieć konkretnego dzwona. sprzedaje z ciężkim sercem ale jak się nie sprzeda to nie będę płakał :) tak jest wystawiona na allegro

Opublikowano

wiecie dobrze że w Polsce każdy potoczny klient jest fachowcem od mechaniki i w ogóle od aut i wiedzą wszystko nawet znają historię waszego auta lepiej od was no ale cóż takie już życie i przyszło nam żyć w takim dziwnym kraju fachowców i specjalistów

Opublikowano
  • Autor

tak repliki :)

Opublikowano

tak repliki :)

i tak miazdza jaja :D

Opublikowano

Piękne auto!!! Gleba też dobrze skręcona :)

Opublikowano

widziałem bodajże w Plazie kiedyś... felgi rwią suty :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.