Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] CzArNa A4 V6 BBS LM 19"


buła128

Rekomendowane odpowiedzi

zacna furka :cool1:

doczytałem że jest na sprzedaż ile kasy chcesz za nią dostać?

kumpel ostatnio pytał się mnie czy na forum nie ma czegoś fajnego do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i drogo ale wiem co mam, wiem ze są tacy którzy jeżdzą "rocznikami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i drogo ale wiem co mam, wiem ze są tacy którzy jeżdzą "rocznikami"

Tego sie trzymaj. A co po tym pierwszym lifcie jest lepszego? Brzydsza kierownica, listwy na drzwiach i wycierajace sie wnetrze - tunel srodkowy. To tylko kosmetyka... rozumiem drugi lift.

Nikolas swoje S4 sprzedal do Niemcowni... tam rocznikiem sie nie jezdzi a tutaj nie bylo klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kolo przy sprzedazy zostaje to wcale nie jest drogo,bo te kolka sa warte troche pengenow..... zacna furka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może troszkę drogo ja za swoją chciałem 10 tys ale nie powiem bo jeżeli auto ładnie wygląda i jest zadbane to jest warte swojej ceny i nie oszukujmy się zawsze znajdzie się na to klient

a jeżeli chodzi o furkę to dobre wykonanie i nie zły guścik :good: a powiedz ile dałeś za przemalowanie auta i jaki jest koszt poszerzania felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie przeszło 3 tyś nie pamiętam już dokładnie a poszerzanie z malowaniem jakoś 500-600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka :slina: (a te 17-stki :kox:)

ze względu na kasę którą włożyłeś w Audi i masę pracy to bym jej na Twoim miejscu nie sprzedał (nawet za te 16) :tongue4:

przyjdzie "Pan Henio" z czujnikiem stwierdzi że jak malowana to musiała być roz&%#%@na że ho ho i ewentualnie za 8tys. może wziąć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takich ludzi jest dużo ze myślą ze jak malowana to musiała mieć konkretnego dzwona. sprzedaje z ciężkim sercem ale jak się nie sprzeda to nie będę płakał :) tak jest wystawiona na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie dobrze że w Polsce każdy potoczny klient jest fachowcem od mechaniki i w ogóle od aut i wiedzą wszystko nawet znają historię waszego auta lepiej od was no ale cóż takie już życie i przyszło nam żyć w takim dziwnym kraju fachowców i specjalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...