Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:blink: ...... i mówisz ze nie działała :decayed:

3B7 955 681 tą dają do prawie wszystkich modeli grupy VAG m.in i w SKODZIE :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chciałbym się spytać który pin w pompce jest prądowy, czy to wszystko jedno ? Jestem na etapie robienia instalacji i nie chciał bym spalić pomki

Opublikowano
  • Autor
Chciałbym się spytać który pin w pompce jest prądowy, czy to wszystko jedno ? Jestem na etapie robienia instalacji i nie chciał bym spalić pomki

Pompka spryskiwaczy

1 - masa

2 - zasilanie

Opublikowano
  • Autor

Tak :wink:

- wtyka 2 PIN 1J0 973 722 A 1 szt.

- 1 kabelek ( 2 piny w zestawie ) 000 979 021 E 1szt.

Opublikowano

Zrobiłem juz wszystkie rzeczy, a problem powstał przy podłączeniu do MCE. Nie mogę podłączyć do MCE (kostka 10 pinowa, 2 pin) bo okazał się zajęty przez kabel czerwono biały. Wolny mam tylko 1 i 6. Co mam w takim razie zrobić. Mam MCE z literą L wiec High. Mam A4 B7

Opublikowano
  • Autor

Nic nie pisałes ze to do B7 :wink: Tam jest inna rozpiska pinow ale dziwne ze masz zajete u siebie :eusathink:

Wersja „HIGH”

Gniazdo A (10-pin):

Pin 1 – x

Pin 2 – zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów (WY) [czerwono/biały]

Pin 3 – Zasilanie prawego reflektora (WE) [czerwony]

Pin 4 – Zasilanie lewego reflektora (WE) [czerwony]

Pin 5 – Zasilanie silników wycieraczek (WE) [czarno/żółty]

Pin 6 – x

Pin 7 – Masa [brązowy]

Pin 8 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (1-szy bieg) [czarno/biały]

Pin 9 – sterowanie prędkością wycieraczek szyby czołowej (2-gi bieg) [zielono/żółty]

Pin 10 – Zasilanie pompki spryskiwaczy reflektorów i szyb (WE) [czarno/zielony]

Opublikowano

No własnie tego tez nie rozmiem, bo na pewno samochód nie posiadał takiej opcji - sprawdzałem bo VINIE. W takim przypadku co mam zrobić? Czy przeciąć ten biało czerowy i wpiąć się do gotowego pinu czy zrobić mostek. Zastanawiam sie jak jest zasilana pompka od szyb. Może tym samym przewodem - bo nie do końca rozumiem opisu odnośnie pinu 10.

Opublikowano
  • Autor

Pełną rozpiske masz tutaj w temacie Bartka

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?138327-ALL-B6-B7-Modu%B3-centralnej-elektryki-w%B3%B1cznik-%B6wiate%B3-czujnik-%B6wiat%B3a-CLH/page98

Dodatkowo dla pewnosci musisz sprawdzić kodowanie jeszcze w MCE 09 w Adaptacji 10 .

Channel 013: Wiper Setup

  • Standard: 115

  • +001 = Speed Reset
  • +002 = Short to Plus Monitoring
  • +004 = Rain Sensor active
  • +008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping)
  • +016 = Speed dependent Wiper interval active
  • +032 = Headlight Washer System active
  • +064 = Reverse Gear Wiping active

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdzał ktoś czy spryski od b7[bądź innego modelu] podejdą do b6 ?

Opublikowano
Sprawdzał ktoś czy spryski od b7[bądź innego modelu] podejdą do b6 ?

niestety tylko B6:facepalm:

Opublikowano
Zrobiłem juz wszystkie rzeczy, a problem powstał przy podłączeniu do MCE. Nie mogę podłączyć do MCE (kostka 10 pinowa, 2 pin) bo okazał się zajęty przez kabel czerwono biały. Wolny mam tylko 1 i 6. Co mam w takim razie zrobić. Mam MCE z literą L wiec High. Mam A4 B7

Witam kolego jak rozwiazales ten problem. Mam to samo:/ wszystko zamontowalem i biorac sie do MCE z litera N wiec ( jak wyczytalem tez to jest HIGH) w kostece z 10 pinami mam wolny 1 i 6sty. Drogi jest zajety przez bialo czerwony kabel:/ Audi a4 b7

Opublikowano

jak byscie to rozwiazali??

Opublikowano
  • Autor

Robiliscie kodowanie w Adaptacji 10 ?

Channel 013:

+001 Szybkość reset =

+002 = Zwarcie do Plus Monitoring

+004 = Czujnik deszczu aktywny

+008 = Długi post Wycieranie po umyciu (Drop / Tear wycierania)

+016 = Prędkość zależy interwał wycieraczek aktywny

+032 = Spryskiwaczy reflektorów aktywny

+064 = Bieg wsteczny Wycieranie aktywny

Opublikowano
Zrobiłem juz wszystkie rzeczy, a problem powstał przy podłączeniu do MCE. Nie mogę podłączyć do MCE (kostka 10 pinowa, 2 pin) bo okazał się zajęty przez kabel czerwono biały. Wolny mam tylko 1 i 6. Co mam w takim razie zrobić. Mam MCE z literą L wiec High. Mam A4 B7

Witam kolego jak rozwiazales ten problem. Mam to samo:/ wszystko zamontowalem i biorac sie do MCE z litera N wiec ( jak wyczytalem tez to jest HIGH) w kostece z 10 pinami mam wolny 1 i 6sty. Drogi jest zajety przez bialo czerwony kabel:/ Audi a4 b7

ten kabelek macie dociągniety tylko do kostek w słupku , spryski to taka mała osobna kosteczka , zapewne dalszego kawalka już nie macie tylko ten do kosteczki:wink:

Opublikowano

A to spoko wiec spokojnie mozna go przeciac i tam sie wpiac:):)

Opublikowano

Mam do Was pytanie, czy do standardowego zbiorniczka płynu można jakoś sensownie zamontować pompkę sprysków lamp?

Myślałem żeby kupić pompkę i uszczelkę i jakoś wpasować do zbiorniczka.

Opublikowano
Mam do Was pytanie, czy do standardowego zbiorniczka płynu można jakoś sensownie zamontować pompkę sprysków lamp?

Myślałem żeby kupić pompkę i uszczelkę i jakoś wpasować do zbiorniczka.

Gdzieś to już widziałem na forum, ktoś tak sobie wyrezał.

Opublikowano

No bo ja muszę zastosować taki sposób chyba a wiesz może gdzie to znaleźć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.