Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sprawdz sprysk czy czasem nie jest zatkany :) leje sie z niego ? albo juz pompka slaba i niedomaga ( podaje slabe cisnienie ) :(

Opublikowano

pompka jest jedna na oba spryski czy oddzielne na lewy i prawy ??

Opublikowano
  • Autor

Masz dwie pompki :) Jedna na spryskiwacze szyb a druga do spryskiwaczy lamp czyli do lewego i prawego sprysku :wink4: Po przewodach nie trudno bedzie sprawdzic :)

Opublikowano

jest jedna pompka na 2 spryskiwacze świateł

Opublikowano

czyli skoro jeden sprysk dziala a plyn nigdzie nie cieknie, musi byc cos przytkane jutro bede kombinowal

:notworthy::notworthy:

Opublikowano

Pewnie dysza jest przytkana :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie mam taki problem :disgust:

nie działaja mi oba siusiaki na ori ksenony, prawdopodobnie padla juz pompka od nich....

i tu mam pytanie glownie do autora tego postu :naughty: Czy da sie wymienic ta pompke od strony nadkola??

tak zeby ominac demontaz lampy badz zderzaka....? z gory wielkie thx :decayed:

:)

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam taki problem :disgust:

nie działaja mi oba siusiaki na ori ksenony, prawdopodobnie padla juz pompka od nich....

i tu mam pytanie glownie do autora tego postu :naughty: Czy da sie wymienic ta pompke od strony nadkola??

tak zeby ominac demontaz lampy badz zderzaka....? z gory wielkie thx :decayed:

:)

Mozesz srobować od strony nadkola z przodu :) Upewnij sie czy masz taki sam zbiorniczek jeszcze :wink4:

A jak nie to musisz sciagnąć lewą lampę ( cztery sruby ) i masz porządny dostęp do pompki spryskiwaczy reflektorow :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Panowie odgrzeje temat trochę... gdzie mogę dostać taki dodatkowy zbiorniczek lub podobny prócz ASO..do najbliższego ASO mam dość daleko...a na alledrogo nie znalazłem takiego ;/

Ogólnie kupiłem taki na dwie pompki, ale intercoolera nie da się wtedy założyć i ratuje mnie tylko dodatkowy zbiorniczek.

Pomocy..

Opublikowano

Dzieki za temat :):) wrescie wiem jak to zrobic od czego zacząć:D:D

Opublikowano

Panowie pozwolicie że podepnę się pod już istniejący temat. U mnie co prawda mam fabryczny xenon i spryski, ale niestety nie działają. Po wczorajszym grzebaniu wywnioskowałem że pompka sprawna, tylko nie dochodzi prąd do niej. Bezpiecznik (ten wspólny od obu pompek) sprawny. Możliwe że jest jakiś przekaźnik który steruje pracą tej pompki, tylko gdzie go szukać?

Mam podobny problem. U mnie się nie wysuwają spryski :( W wolnej chwili sprawdzę tą pompkę na krótko czy działa.

Opublikowano

Sprawdz bezpiecznik nr 37 :) jak jest OK to pompka spryskiwaczy reflektorow pewnie padła .

http://allegro.pl/pompka-spryskiwaczy-reflektorow-audi-bmw-ford-vw-i2085865838.html

Grześ ta pompka niebardzo radzi sobie z wysunięciem ori sprysków , jest troszke za słaba :confused4: mam taką samą i rozgladam sie za ori bo ta nie daje rady ;(

Opublikowano

A ja mam od Laguny :decayed: taką tylko miałem pod ręka i założyłem na próbę. Pól roku śmiga nie ma problemu z wysuwaniem sprysku :kox:

Opublikowano

Może przydadzą sie długości poszczególnych odcinków bo akurat pomierzyłem z oryginału

Oryginał skałda sie z 3 odcinków

-30cm

-7.5cm

-115,5cm

tak było u mnie

Opublikowano

U mnie też nie działały spryski, przed chwilą sprawdzałem co jest nie tak i okazało się, że silniczek padł,zrobiłem fotkę jak wyglądał w środku :

20120208558.jpg

Uploaded with ImageShack.us

od razu zamówiłem ten z linku który podał wrclaguna, co prawda ma inne numery niż mój( miałem o nr. 3BO 955 681 A wyprodukowany w Czechach :thumbdown: ), ale wygląda na oko tak samo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.