Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy u mnie są orginalne spryskiwacze które nigdy nie działały, wiązka idzie tak jak na fotce ale moduł 8e0907279d nie puszcza do niej prądu. Z tego co czytałem w b7 się aktywuje vagiem w b6 wystarczy wszystko podpiąć bez aktywacji w sterowniku. Co więcej nie działają halogeny... Czy może to być wina MCE?

dsc00449hm.jpg

Opublikowano
  • Autor

Masz jakieś błedy w sterowniku ? Kasowałes - je powracają ?

D – LOW (spryskiwacze reflektorów lub bez spryskiwaczy, bez kontroli żarówek)

Opublikowano

Nie mam żadnych błędów

Biorę jeszcze po uwagę opcje że zderzak wcześniej był bez sprysków i ktoś zamienił. No ale jak by nie patrzeć powinno to działać

Opublikowano
  • Autor

To do sprawdzenia z przodu wiazka w zderzaku :wink:

Pompke sprawdzłaeś czy ma zasilanie ?

Opublikowano

Pompke podłączyłem pod zasilanie od pompki od szyb i nie działała, ale dlaczego na mierniku nie chce pokazać mi prądu we wtyczce od sprysków lamp? Wtedy miałbym sytuacje klarowną.

Wydaje mi się że mce jest trefny.

Opublikowano
  • Autor

Ile masz pompek ? powinny być dwie .

Moze masz kogoś na podmianke MCE do sprawdzenia :wink:

Opublikowano

Dwie pompki, mam jeszcze drugą b6 także nie ma problemu chociaż jest bez sprysków, zerkne:wink:.

Opublikowano

2 pompki jedna do sprysków szyby ,druga do lamp ,ta druga siedzi w dołączanym zbiorniczku

Opublikowano
  • Autor

Pasuje abyś ściagnął lewa lampe i sprawdził instalacje do halogenów i pompki .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Powiedzcie mi której pompki brakuje na tym zdjęciu ? Tej od szyby czy od lamp ?

dcd9a760c9f1d938m.jpg

Opublikowano

Od szyby ma ciensza koncowke ktora wkladasz w zbiorniczek - tej nie ma

Opublikowano
Powiedzcie mi której pompki brakuje na tym zdjęciu ? Tej od szyby czy od lamp ?

http://images35.fotosik.pl/1477/dcd9a760c9f1d938m.jpg

tyle że do Ciebie ten zbiornik nie pasuje:wink:

Opublikowano

Aj to dobrze że mi mówicie bo to że nie ma akurat tej pompki mi odpowiada ale nie wiedziałem że jest różnica między zbiorniczkiem B6 a B7. Dzięki za info.

Opublikowano

Dominik w b6 do sprysków lamp masz dołączany zbiornik w b7 jest właśnie zespolony

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Co sądzicie o takim miedzianym trójniku do rozdzielenia przewodów spryskiwaczy ?

6d652cdaef8b56cam.jpg

Opublikowano
  • Autor

Co tu można powiedzieć .............. poprostu będzie spełniał swoje zadanie :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam do Was pytanie - czy pompka od sprysków lamp potrzebuje aż tak dużego prądu, podłączając samą pompkę pod akumulator bezpośrednio ładnie nadziała natomiast z gniazda zapalniczki pompka ma za małą wydajność i nie unosi sprysków. Nie podłączyłem jeszcze wszystkiego pod MCE bo mam narazie wersje low.

Opublikowano
  • Autor

Kabelki idą dośc grube (1,5 mm) pewnie ma to znaczenie po podłaczeniu do MCE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.