Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lejące, uszkodzone pokrywy zaworów przy wtryskiwaczach


Greg a4

Rekomendowane odpowiedzi

a dokładnie o jakie podkładki chodzi? czy kolego możesz to sprecyzować ?czytałem wczoraj jak puszcza dookoła to już tylko nowe pokrywy trzeba kupić a to słyszałem koszt ojojoj!!!! [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:05_________________________________________________sączy się z tych jakby zimeringów gumowych [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:06_________________________________________________zuważyłem , że podniósł mi się stan oleju i jest poza max -tak myśle że z pod wtryskiwaczy trochę ucieka .A bardzo możliwe bo była odpowitrzana i dokręcane były przewody bardzo mocno -kupiłem 6 podkładek mosiężnych pod wtryski i 12 małych pod przewody przelewowe . Chciałbym wymienić -czy macie jakieś podpowiedzi jak to zrobić wzorowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne podkładki nic nie pomogą.

Wyciek jest wokół wtryskiwacza, przy pokrywie zaworów (to nie jest 1.9 tdi).

Wyeliminować to można przez wymianę pokrywek na nowe (tylko ASO) lub zasmarowanie jakimś szczeliwem (u mnie silikon do 300 C - działa).

Jeżeli wypchnie silikon, to do sprawdzenia ciśnienie w skrzyni korbowej i do wymiany na 99% odma - znany temat w 2.5 tdi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzisz że nie trzeba wymieniać podkładek pod wtryskami -to jak wytłumaczysz mi podnoszący się stan oleju w silniku ,dopiero co jak 1,5 temu było poniżej maksimum i tak zostawiłem -myślę sobie spali ze dwie setki i będzie git a tu po trasie patrzę jest po za maxem około 3-4 milimetów co efektywnie daje nam około 0.8- 1.litr oleju za dużo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...