Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sensor deszczu


chmiel11

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy z tobą gadałem na gg o tym , wpadnij jutro na spota wszystko sie sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną ale teraz nie dam rady, dopiero po 17, a już dostaję przez ten czujnik śruby.Biksenony już nie parują i są super wypolerowane dzięki forumowiczom i został jeszcze ten czujnik.Na forum passata napisali żeby sprawdzić jaki mam przekaźnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony szyby go widać , w miejscu mocowania lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną ale teraz nie dam rady, dopiero po 17, a już dostaję przez ten czujnik śruby.Biksenony już nie parują i są super wypolerowane dzięki forumowiczom i został jeszcze ten czujnik.Na forum passata napisali żeby sprawdzić jaki mam przekaźnik

Yyy a czym polerowales lampy ?? i co zrobiles ze nie paruja , bo u mnie jest to samo :P

[ zapytaj go na PW o to zeby sie OT nie zrobil ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ci w końcu fotke czujnika , tak on wygląda

screenhunter1wk0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawej strony lusterka jest czujnik od samo ściemniania lusterka a ten od czujnika deszcze jest tu gdzie montowane jest lusterko do szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa bo sie o wycieraczkach całkiem zapomina , jest też to lepiej rozwiązane niż np. w bmw gdzie zawsze po restarcie trzeba go aktywować a tu nie. Jedyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF. KOX :) Więc jak kogoś to wq to da sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa bo sie o wycieraczkach całkiem zapomina , jest też to lepiej rozwiązane niż np. w bmw gdzie zawsze po restarcie trzeba go aktywować a tu nie. Jedyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF. KOX :) Więc jak kogoś to wq to da sie :)

W ASO powiedzieli, że Twój 3.0 TDI nie ma Q więc nie ma się co dziwić ich wiedzy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyna mocno mnie wq opcja to odpalanie tylnej wycieraczki przy wstecznym jeśli jest pare kropelek na przedniej szybie ( rysy na suchej tylnej ) w ASO powiedzieli że nie ma możliwości tego wyłączyć bo teraz tym staruje komputer hyhyhy, ale udało sie i LukaszR zrobił to OFF

no pewnie, że się da :) co co miśki....

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik kox

u nas Przemas też to się da czy to tylko B7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik :kox:

Serio ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl

jak masz elektrykę w fotelach, to chyba jest też fajna opcja przy cofaniu, żeby prawe lusterko zmieniło położenie, aby wyświetlić krawężnik kox

u nas Przemas też to się da czy to tylko B7 ??

chyba B6/B7 :PSprawdźta tam w Wawie, macie tych bryczków na spotach dużo :evil:

a lukaszr miał mi napisać czy dało radę u niego zweryfikować to co miał zweryfikować - a tu się od Ciebie dowiaduję :):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi lusterkami to coś mi się mogło pomieszać, ale zróbcie tak:

wrzućcie bieg wsteczny, ustawcie se lusterko i zapamiętajcie położenie (to akurat mogliście wiedzieć ;) )

no i parę testów czy zapamiętało i zostaje zmieniana pozycja podczas cofania.

kurde.. wydawało mi się, że coś vagiem też się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl

i zapamiętajcie położenie

ale że co że jakimś przyciskiem mamy zapamiętać czy jak ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier w Mietku 211 tak ma i to super sprawa...

oj z tym sie nie zgodzę (jesli miales na mysli automatyczne wycieraczki). w mercedesie system ten działa beznadziejnie (no nie zawsze). jak lekko kropi to wycieraczki zapier.... a jak leje to znowu powolutku. a co gorsza jest tylko automatyczne i nie można sterować ręcznie. model E320 rocznik 03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...