Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ? 179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motul

Opublikowano

Mobil 1

w poprzednim aucie maiałem przez 5 lat Castrol Magnatec, nic sie nie działo :roll:

Opublikowano

zalany jeszcze niemieckim FUX Oil OW/40 pełen syntetyk z rodziny Mobil - latem wymiana ale nie wiem jeszcze na co? pewnie Mobil 1 :D

Opublikowano

Zalałem mobil 1 5w50

i tak ciszej i spokojniej się w aucie zrobilo :)

pełna sielanka

jutro dolewka motor lifa i będzie git:)

Opublikowano

Castrol SLX 0W30! Zawsze wszystkie auta zalewam Castrolem

Opublikowano

Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

Opublikowano
  • Autor
Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ?

Opublikowano
Właśnie tydzień temu zalałem Motula :twisted:

i jak spostrzezenia co do tego oleju ? jakas zmiana w zachowaniu motorku ? jaka gestosc oleju ?

Silniczek pracuje elegancko , cichutko , żadnych zastrzeżeń :wink: 505.01 5w40 :wink:

Opublikowano

Motul

silnik ciszej pracuje, kulturalniej...

Opublikowano
  • Autor

przy nastepnej wymianie tez zaleje motula, bo widze ze wszyscy go chwala,choc troche drogawy za 4 litry.... narazie znowu wlalem mobila 1 5w-50 i tez nie narzekam :)

Opublikowano
przy nastepnej wymianie tez zaleje motula, bo widze ze wszyscy go chwala,choc troche drogawy za 4 litry.... narazie znowu wlalem mobila 1 5w-50 i tez nie narzekam :)

Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??

Opublikowano

Mobil Synt S Special V 5W-40

Opublikowano

Historia firmy Motul :arrow: http://www.hamulce.net/motul2.htm

Opublikowano
  • Autor

Bańka 5l Motula kosztuje 250zł , a po ile płaciłeś Mobila??

za 4 litry Mobila placilem niecale 150 zł, choc akurat mechanik ode mnie ma teraz dojscie do dystrybutora Mobila i ma go po 120 zł.

tyle ze nie widze zeby Motul mial o lepkosci 5w - 50 ? jaki powinien byc do turbo benzyny Motula ? ktory polecaja ?

Opublikowano
  • Autor

dzieki za linka :) a wiec z tego co wyczytalem to powienien byc MOTUL 8100 ESTER E-TECH 0W-40, jak polecaja go do TT i S3 a tam przeciez siedzi 1.8 T podkrecony i zmodyfikowany, to pewnie do zwyklego 1.8T powinien byc tez idealny :) tylko troche drogi, do autka wchodzi niecale 4 litry, to koszt ok 260 zl za sam olej... drugie tyle co za Mobila...

Opublikowano

hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo" :wink:

Opublikowano
hej.bylem wczoraj w macro i widzialem ze mobil 1 kosztowal 184 zł za 4 litry.pozniej tak z ciekawosci wszedlem na allegro i widzialem ze tan sam olej mozna miec nawet za 93 zeta wiec teraz zglupialem.myslicie ze na allegro to nie oryginal czy moze przypadkiem z tira komus "spadlo" :wink:

Nie kupuj na allegro po tej cenie.To są podróbki !!!!!Kilka osób kupiło ostatnio Motula po 170zł i teraz rozpaczają.Samochód zaczął strasznie głośno pracować i ogólnie jakoś lipa.Proponuje kupować w sprawdzonych miejscach.Z olejem nie warto ryzykować , bo można sobie szkód narobić :wink:

Opublikowano

tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa??

4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem

Opublikowano
tak tez myslalem ze to jakas lipa musi byc a tak na marginesie ile wchodzi oleju do AFNa??

4,5litra??czy banka 4 litrowa wystarczy bo jeszcze od kupna auta nie wymienilem wiec nie wiem

Nie wiem ile dokładnie wchodzi do AFN , ale do mojego 1.9 wchodzi 3,8 więc powinno być coś koło tego :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.