Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Będę tatą :-))


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

i ja sie pochwale :> termin walentynkowy :kox:

:good: :good: :good: :good: :good:

No to już niedługo.

natomiast u mnie rozwiazanie ma nastapic 2 luty :)

Znaczy się u Twojej małżonki chyba? :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Nie no, żartuję.

Gratulacje i daj znać, jak już zostaniesz szczęśliwym Tatą :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________

To i ja się pochwalę 27 grudnia zostałem tatusiem. :> Też ciąłem pępowinę choć z drżącymi dłońmi nie jest to takie łatwe :> To mój drugi synek a tak chciałem mieć córeczkę, ale cóż, najważniejsze że zdrowy a może za jakiś czas będzie trzecie podejście. :decayed: Przy okazji życzę wszystkim zdrowia i cierpliwości w wychowywaniu maluchów i Szczęścia w Nowym Roku... :good:

Gratulacje :good: :good: :good: :good: :good:

Powodzenia w ustrzeleniu "córuni tatunia" :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za zyczenia...a przyszlym i obecnym tata wszystkiego naj...w nowym roku....wlasnie z rodzinka wrocilismy do domku,juz zaliczona nie przespana noc,bo byly jakies problemy z kupka i brzuszkiem ale wszystko wrocilo do normy i juz mozna troche odpoczac....... powodzenia wszystkim ktorzy juz niedlugobeda tatusiami i nie stresowac sie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem dzisiaj nad ranem o 4.45 urodziła mi się w Oławskim szpitalu córeczka , żona non stop pod opieką mega doświadczonej pani położnej[bo nie było więcej porodów o tej porze] wytrwałem całą noc przy żonie obciąłem pępowinę i uradowany do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem dzisiaj nad ranem o 4.45 urodziła mi się w Oławskim szpitalu córeczka , żona non stop pod opieką mega doświadczonej pani położnej[bo nie było więcej porodów o tej porze] wytrwałem całą noc przy żonie obciąłem pępowinę i uradowany do domu .

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Brawo, dużo zdrówka dla córeczki i mamusi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie pochwale!!!!na 20 lutego moja zonka ma termin rozwiazania :decayed: :decayed: ma nam sie syn urodzic :dance: :dance: :dance: mam nadzieje ze tez bedzie fanem marki AUDI tak jak i ja :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem dzisiaj nad ranem o 4.45 urodziła mi się w Oławskim szpitalu córeczka , żona non stop pod opieką mega doświadczonej pani położnej[bo nie było więcej porodów o tej porze] wytrwałem całą noc przy żonie obciąłem pępowinę i uradowany do domu .

gratulacje :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie pochwale!!!!na 20 lutego moja zonka ma termin rozwiazania :decayed: :decayed: ma nam sie syn urodzic :dance: :dance: :dance: mam nadzieje ze tez bedzie fanem marki AUDI tak jak i ja :drool:

:good: :good: :good: :good:

I kolejny szczęśliwy Tatuś będzie :D

No to odliczasz dni już, co? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez sie pochwale!!!!na 20 lutego moja zonka ma termin rozwiazania :decayed: :decayed: ma nam sie syn urodzic :dance: :dance: :dance: mam nadzieje ze tez bedzie fanem marki AUDI tak jak i ja :drool:

:good: :good: :good: :good:

I kolejny szczęśliwy Tatuś będzie :D

No to odliczasz dni już, co? :naughty:

Pewnie,nieumie sie juz doczekac jak daja mi go na rece :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza :naughty:

Piękne imię :good:

Moja była, pierwsza przed reszta byłych miała tak na imię.. porządne dziewczę było, a jakie piękne :kox:

Gratuleszn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była, pierwsza przed reszta byłych miała tak na imię.. porządne dziewczę było, a jakie piękne :kox:

Gratuleszn ;)

Jesteś w stanie wszystkie byłe zliczyć ??? :shocked: Mało musiało ich być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.01.2011 22.00 szpital Mysłowice . 2,7 kg :decayed: Julia Eliza :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 09:02_________________________________________________

Moja była, pierwsza przed reszta byłych miała tak na imię.. porządne dziewczę było, a jakie piękne :kox:

Gratuleszn ;)

Jesteś w stanie wszystkie byłe zliczyć ??? :shocked: Mało musiało ich być :decayed:

Wiesz, jak już dorośniesz, zrozumiesz, że nie liczy się ilość, tylko jakość :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była, pierwsza przed reszta byłych miała tak na imię.. porządne dziewczę było, a jakie piękne :kox:

Gratuleszn ;)

Jesteś w stanie wszystkie byłe zliczyć ??? :shocked: Mało musiało ich być :decayed:

Pamiętam dobrze imiona.. nawet tak dobrze, że Natalie i Kaśki omijam z daleka :facepalm::decayed:

Wiesz, jak już dorośniesz, zrozumiesz, że nie liczy się ilość, tylko jakość :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.01.2011 22.00 szpital Mysłowice . 2,7 kg :decayed: Julia Eliza :naughty:

no to teraz sie przygotuj.... :tongue4: :tongue4: gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to i ja się pochwalę 25 03 2011 mam termin więc troche czasu jeszcze mi zostało. :cool1:

Maxiu albo nie nadrobiłem spamu albo się nie chwaliłeś na Kato :mysli:

Tak czy siak GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...