Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Będę tatą :-))


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja sie pochwale :naughty: , za 7 miesiecy tez zostane TATĄ - ale czadersko, pierwszy dzieciak a moze blizniaki kto wie !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych co zostaną i dla tych, którzy już są tatusiami :wink4: ja już jestem od 7 miesięcy, no i jak tylko przyjadę z pracy, to ciągle słyszę "tata, tata", fakt faktem, że jeszcze nie tak super wyraźnie, ale duma była za pierwszym razem :> tymbardziej, że to synek :) bałem się trochę, ale nie jest tak źle, pieluchy nie takie straszne :kox: a wracając do pytania któregoś z kolegów z pierwszych stron tego wątku... W avancie się mieścimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych co zostaną i dla tych, którzy już są tatusiami :wink4: ja już jestem od 7 miesięcy, no i jak tylko przyjadę z pracy, to ciągle słyszę "tata, tata", fakt faktem, że jeszcze nie tak super wyraźnie, ale duma była za pierwszym razem :> tymbardziej, że to synek :) bałem się trochę, ale nie jest tak źle, pieluchy nie takie straszne :kox: a wracając do pytania któregoś z kolegów z pierwszych stron tego wątku... W avancie się mieścimy ;)

no to gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowy członek forum, też się pochwalę, bo na koniec kwietnia lub na początku maja tego roku zostanę tatą :) syn w drodze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02. mój synek będzie miał roczek :) Od tygodnia chodzi! Micha mu się cieszy jak nigdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02. mój synek będzie miał roczek :) Od tygodnia chodzi! Micha mu się cieszy jak nigdy :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Zacznie mu się cieszyć jeszcze bardziej, jak odkryje, że postawa "pionowa" daje mu nowe możliwości w domu :D

Jak moja zaczęła chodzić - kuuurde, oczy trzeba było mieć dookoła głowy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się boimy... Pewnie nie pamiętamy, ale każdy z nas w młodości miał setki sińców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...