Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5


cool506

Przeróbka dekorów - Co wyrezac?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przeróbka dekorów - Co wyrezac?

    • Folia 3M srebry carbon
    • Baza biała perła+lakier bezb. połmat
    • Czarna perła wysoki połysk


Rekomendowane odpowiedzi

- multitronik :shocked: <juz po remoncie 6 tys;) chodzi rewelacyjnie

Ała... trochę dużo. Ja w swoim tiptronic'u wymieniam olej z filtrem co 30tys km, koszt 600zł i póki co jest OK, ale to całkiem inne konstrukcje.

Furka ładna, wnętrze podobne do mojego, tyle że Ty masz kremowe, u mnie jest jasno-szare (tzw. kawa z mlekiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- multitronik :shocked: <juz po remoncie 6 tys;) chodzi rewelacyjnie

Ała... trochę dużo. Ja w swoim tiptronic'u wymieniam olej z filtrem co 30tys km, koszt 600zł i póki co jest OK, ale to całkiem inne konstrukcje.

Furka ładna, wnętrze podobne do mojego, tyle że Ty masz kremowe, u mnie jest jasno-szare (tzw. kawa z mlekiem).

Troche wyszłoale auto kupiłem tanio wiec po wszystkim wrociło do giełdowej wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze rs-y są kultowe :naughty:...tylko do twojej budy lepiej moim zdaniem by pasowały w jasnym lakierze..te troche za ciemne więc ja stawiam na te drugie..masz chrom wokół szyb więc sie fajnie zgrają no i pełniejsze felgi zawsze sie optycznie powiększają..więc jak dla mnie nr2 :good:..ale to moje zdanie a furka jest twoja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie rs wygladaja jak 17", chyba poszukam jeszcze innych felg, na tych dwoch rodzajach swiat sie nie konczy.[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 15:03_________________________________________________A wiec UPdate ______ S-line, felgi jednak tez s-Line zmieniłem tylko rozmiar na 18" ori, Listwy S4 na progach, Emblematy

20110411851.jpg

20110411852.jpg

20110416862.jpg

20110426880.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładeczki pierwsza klasa :good: jeszcze listwy na drzwi s-line i będzie :gwizdanie: koło s-line mi się bardzo podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładeczki pierwsza klasa :good: jeszcze listwy na drzwi s-line i będzie :gwizdanie: koło s-line mi się bardzo podoba :naughty:

troche drogie te listwy.... A nie chce zadnych podrob, jak sie trafi ladna uzywka w dobrej cenie to lykne, no i poluje na daszek na tył wtedy byl by caly s-line, bo zawiecha byla fabrycznie, ale jednak czuc 17 a 18 roznice. No ale w wygladzie tez wiec sila rzeczy zostaly 18. Ale jak widze 20 cali to nie wyobrazam sobie jak to jezdzi, a u Nas jeszcze kolobrzeg rozkopany to czuc wszystko. A co do dokladek to z przodem jednak troche rezania jest jak zaklada sie do fabrycznego zderzaka, a ktos na forum napisal ze tylko troszke podciac-- wcale nie troszke. Smieci troche wyrzucilem po przerobce:)[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 22:49_________________________________________________ale duuupa :polew: tyle sie napracowałem a nikt nie pochwalił, wszystko własnymi racicami..... ale najwazniejsze ze sam zadowolony!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te listwy nawet, nie ma takich, s line?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 10:47_________________________________________________Aa no i zapomnialem, zeby nie bylo ze nie chwali nikt :D

Ladne auto! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te listwy nawet, nie ma takich, s line?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 10:47_________________________________________________Aa no i zapomnialem, zeby nie bylo ze nie chwali nikt :D

Ladne auto! :polew:

Dzieki Młody :> :facepalm: są s-line widziałem na allegrogo, a te mi sie okazyjnie kupiło ...[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:50_________________________________________________Hejka, ostatnio napadl mnie gosciu i meczy zebym mu sprzedał moja a4 daje 30 k i za cholere nie wiem co zrobic. z jednej strony chcialbym zmienic na Q ale jak patrze na alledrogo to same "siepy" dolozyłbym troche ale nie ma w czym wybierac.

myslałem tez o allroad a6 bo bede w przyszłym roku sie budował na "bezdrożach" ale podobno sie psuja

Prosze o rady, dodam ze nie zalezy mi bardzo na sprzedazy, i ze autko sprawuje super oraz ze niedawno zalozylem lpg za 3 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ostatnio napadl mnie gosciu i meczy zebym mu sprzedał moja a4 daje 30 k i za cholere nie wiem co zrobic. z jednej strony chcialbym zmienic na Q ale jak patrze na alledrogo to same "siepy" dolozyłbym troche ale nie ma w czym wybierac.

miałem to samo , tyle że dawał nieco więcej ktoś,ale auto zostało póki co

ładny avancik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...