Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grubość stabilizatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukalem informacji na temat stabilizatorw w A4 B5 avant 96r i niemoge znalesc z tylu jest 26.5 czy 29mm?? Jaka srednica jest z przodu?? Jakiej srednicy stabilizatory ma RS4??

Opublikowano

26,8mm ,normalny stabilizator B5-przód

15 mm normalny B5-tył

29 mm przód RS -ten z końcówką L na zdjęciu poniżej,jest od RSa

fb32b4e9b39d408dm.png

17 mm-rs4 na tył :wink4:

6ce49c0de87136aam.png

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzieki:D

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie ma sensu zakładać nowego tematu o tym samym tytule. Chciałbym się upewnić czy w Audi A4 Avant B5 2000r przedni stabilizator ma 29mm? Pozdrawiam

Opublikowano

Spójrz na obrazek zamieszczony przez domjenick

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

powiedz sprzedawcy jakie masz zawieszenie :wink4: czy :

-1 ba ,

-1 be ,

-1 bv ,

Cieńsze stabilizatory były przy 1 ba zawieszeniu- taką informację mam z aso.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

powiedz sprzedawcy jakie masz zawieszenie :wink4: czy :

-1 ba ,

-1 be ,

-1 bv ,

Cieńsze stabilizatory były przy 1 ba zawieszeniu- taką informację mam z aso.

haa...Artur to masz zle info :tongue4:

ja seryjnie mam 1ba, 2000r, tdi AJM i mam przod 29mm a tyl 17 :decayed: prawie jak RS :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:47_________________________________________________no wg wlepy w bagazniku itd :wink4:

Opublikowano

To musial ktos zmieniac juz na grubsze albo zawias z 1 be na 1ba :gwizdanie: sprawdz sobie to w etce tez to sprawdzalem i sie potwierdzalo (przynajmniej w moim przypadku :mysli: ) :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Arturzee... :wink4: specjalnie zmierzylem, bo wzialem najpierw mniejsza srednice do przodu i tylu a po przymierzeniu musialem wymienic na wieksze...a na pewno fabrycznie mialem 1ba :gwizdanie:

hmm... :mysli: mozno w "nimcowni, kierys cos grzeboł" a jestem ogolnie 3 wlascicielem.

Chociaz nie mozliwe, bo w niemczech miala te auto babka, ciotka od kumpla potem on i ja i nimomu nic nie wiadomo na ten temat a specjalnie dzis dzwonilem do kumpla :cool1:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:07_________________________________________________a wlepa na pewno...1BA (czorno na biołym) :)

Opublikowano

No to sam nie wiem ale ja takie info jak pisalem wyzej dostalem w Magro w SR :mysli::embarrassed:

Opublikowano

moze moj to byl...lub mial byc RS :polew:

a tak swoja droga, to jest teraz pretekst, aby inni zobaczyli jakie maja...moze tez maja prawie RS-y :decayed: :?:

Opublikowano

RS ma nie tylko tyle ,że grubsze ..... w środku są pełniejsze ,a nie jak u nas puste rurki :wink4:

Opublikowano

haa...znow madrzejszy :decayed:

jak bede krecil gwinta do gory na zime, to zdemontuje go i zobacze wagowo czy jest pelny czy pusty, bo i tak musze popuszczac wahacze, aby je ustawic do danej wysokosci auta :wink4:

Opublikowano

wymieniałem gumy u siebie, na poliuretany, przód mam 27mm a tył 15mm, 1BE, ale mam przedlifta a polifty mogą się różnić

Opublikowano

np Arturze...wytlumacz, to co kolega napisal :decayed:

ja mam polifta 1BA i grubsze

a kolega przedlifta 1BE i ciensze

Opublikowano

Ja tego nie składałem i nie projektowałem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

hmmm...a moze w audi mieli kryzys i dawili co popadnie :polew:

Opublikowano

a ktoś ma porównanie jak się zachowują stabilizatory seryjne vs rs4??

Opublikowano

mysle ze nie ma sporej roznicy w dzialaniu jednego od drugiego, a nawet jesli, mozna wyjac stabilizator i go nieco wzmocnic spawajac jakas dodatkowa rurke tak, zeby nie wadzila potem przy montazu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.