Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mamy jakiś budowlańców w klubie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam odgrzebuje temat :wink:

minęło już 8 miesięcy ale teraz ja staję przed dylematem jakie kupić drzwi zewnętrzne ?

może jakieś porady ?

Gerda , Globus , KMT ? może ma ktoś ?

mam hormanna gorąco polecam :wink:
Opublikowano

Właśnie też sie rozglądam za drzwiami zew.

Wejściowe potrzebuje na 1700, i do piwnicy na 1500. Do piwnicy dam raczej metalowe.

Po wstępnej rozmowie wyszło że będzie to kosztować za te 1,70 - ok 6000zł, a te tansze do piwnicy ok. 2500zł :kwasny:

Metalowe są ponoć zimniejsze niż drewniane. Ja potrzebuje z dokładką i wtedy wychodzą praktycznie tyle co za drewniane.

Z tym że boje sie troche o te drewniane, żeby sie nie wypaczyły. Zresztą matka ma u siebie metalowe i całkiem są ładne.

Dobiero zaczynam sie orientować w tym temacie.

Z tego co pytałem drewniane są ocieplane pianką a metalowe styro.

Jutro podjadę do Globusa, Kris-mag-u i elplastu.

Jeszcze jest alternatywa taka że można dać z PCV. Ale czy to dobre wyjście jeszcze nie wiem.

Opublikowano

tylko NIE porypana GERDA ceni się jak mercedes, a już dawno nie ma takiej jakości.... :hi:

Opublikowano
tylko NIE porypana GERDA ceni się jak mercedes, a już dawno nie ma takiej jakości.... :hi:
mesio to też nie ta jakość :grin:
Opublikowano

:grin::grin: dobre

ja właśnie też potrzebuje dwóch par drzwi do piwnicy i na górę dlatego trzeba się poważnie zastanowić i wszystkie propozycje rozważyć :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam

Panowie podpowiedzcie jaki może byc przypuszczalny koszt wywalenia dwóch "dziur" w ścianach o grubosci ok 30cm aby zrobic przejscie bez drzwi

wymiar 220x100 cm, nadproza itd itp

oraz dwóch o wymiarach 220x135 pod okna, sa juz okna o wymiarze 150x50 a chce wieksze

musze to zrobic w warsztacie a nie chce sie uzerac z budowlańcami o cene bo nie znam reali tego tematu

czekam na info

pozdrawiam

T

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szybkie pytanko. Na dniach zaczynam grodzic dzialke. Dogadalem sie z sasiadami procz jednego typa....Powiedzcie mi czy:

- ogrodzenie moge stawiac w granicy? Sasiad ktory ma pole obok mojej dzialki marudzi, ze musze wejsc z ogrodzeniem min 30 cm na swoj teren? Czy ma racje? Nie moge nigdzie znalezc konkretnych przepisow:facepalm:

Dzieki

Opublikowano

Płot jak i dom masz prawo postawić w granicy:wink:

Opublikowano
Płot jak i dom masz prawo postawić w granicy:wink:

Ok wielkie dzieki. Wiec h.. mu w d... :hi:

Opublikowano
Płot jak i dom masz prawo postawić w granicy:wink:

Kolego, z tym domem na granicy to trochę przesadziłeś :wink:

3m jak ściana nie ma okien, 4m jak ma drzwi lub okna

Opublikowano
Płot jak i dom masz prawo postawić w granicy:wink:

Kolego, z tym domem na granicy to trochę przesadziłeś :wink:

3m jak ściana nie ma okien, 4m jak ma drzwi lub okna

Kolego, poczytaj sobie prawo budowlane, 4m jak masz okna, 3m jak ich nie masz ALBO w samej granicy, akurat jestem z tym na czasie bo wykańczam nowo wybudowany dom i nie robię tego "na lewo" :wink:

Opublikowano

No ale z sąsiadem kolegi przewiduję problemy w przypadku gdyby chciał postawić dom na granicy

Opublikowano
No ale z sąsiadem kolegi przewiduję problemy w przypadku gdyby chciał postawić dom na granicy

Czasy się zmieniły, nie trzeba pytać nikogo o pozwolenie czy mogę sobie wybudować dom w granicy, trzeba spełnić pewne warunki i na tym koniec, na full legalu ogarnia to każdy projektant :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.