Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczymy co z tego ośrodka zostanie

Jak tylko Miron z Cubrem będą siedzieli w pokojach to ośrodek przetrwa :gwizdanie:

Poziek ja myślę że jak Ciebie zamkną w pokoju to będzie ośrodek oszczędzony :)

Nie będziesz biegał i prowokował młodzieży aby piła ;]

Ludzie jadą oddychać w góry, odpocząć - a Ty ich chcesz sprowadzić na manowce...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dacie mu futerko z kozy?

po co ??? przeciez ja nie bede spał. bedzie tyle koksu ze nikt oka nie zmruży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A dacie mu futerko z kozy?

po co ??? przeciez ja nie bede spał. bedzie tyle koksu ze nikt oka nie zmruży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Opublikowano

zobaczymy co z tego ośrodka zostanie

Jak tylko Miron z Cubrem będą siedzieli w pokojach to ośrodek przetrwa :gwizdanie:

Poziek ja myślę że jak Ciebie zamkną w pokoju to będzie ośrodek oszczędzony :)

Nie będziesz biegał i prowokował młodzieży aby piła ;]

Ludzie jadą oddychać w góry, odpocząć - a Ty ich chcesz sprowadzić na manowce...

Synku marnotrawny tudzież marnotrawco cytrynówkowy :naughty:

Jak ja jeździłem na zloty to wiesz gdzie Ty byłeś ? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

A dacie mu futerko z kozy?

po co ??? przeciez ja nie bede spał. bedzie tyle koksu ze nikt oka nie zmruży :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

:>

Opublikowano
  • Autor

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie :no::decayed:

Opublikowano

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie :no::decayed:

przeciez wiadomo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie :no::decayed:

przeciez wiadomo :wink4:

Kurde, aż mi się śniło dzisiaj...

Że przez te teksty na forum mi kij do bilarda przeszukiwali :kox::decayed:

Opublikowano

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie :no::decayed:

przeciez wiadomo :wink4:

Kurde, aż mi się śniło dzisiaj...

Że przez te teksty na forum mi kij do bilarda przeszukiwali :kox::decayed:

:laghing2:

Opublikowano

koksownik a to sam go dostarczysz? :decayed:

Ściemnia, żadnych nielegalnych używek na zlocie :no::decayed:

przeciez wiadomo :wink4:

Kurde, aż mi się śniło dzisiaj...

Że przez te teksty na forum mi kij do bilarda przeszukiwali :kox::decayed:

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

Opublikowano

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Eee zbyt dosłownie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Eee zbyt dosłownie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

"Kij do bilarda" to slang ? :kox:

Tym razem dosłownie :kox:

masz dópe w kształcie kija do bilarda ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Eee zbyt dosłownie :polew: :polew: :polew:

:blink::OMG:

Ale się giejna zaczyna robić :dziura::strachliwy:

Opublikowano

blejk nie marudź , wchodzisz raz na miesiąc i pedałów wypatrujesz w tłumie , zluzuj poślady :wink4:

Opublikowano

blejk nie marudź , wchodzisz raz na miesiąc (...) :wink4:

Bo zajęty człowiek jestem :confused4::(

Opublikowano

blejk nie marudź , wchodzisz raz na miesiąc (...) :wink4:

Bo zajęty człowiek jestem :confused4::(

Kontrole w urzędach ? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.