Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

wezme sobie zestaw asekuracyjny w razie czego

ponton-kaczka2-400x400.jpg

Poziek miał kiedyś pontona ... w Sobieszewie ...

teraz podobno została mu oponka ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jarko a ten parter to ze względu na szwedkę :mysli::rolleyes::wink4:

W sumie ja do zlotu planowałem wyzdrowieć, ale dzięki za troskę :polew: :polew:

Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie :co::decayed:Bart-S, Musashi :naughty: :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :tongue4: :wink4:Czyż nie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie :co::decayed:Bart-S, Musashi :naughty: :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :tongue4::wink4: Czyż nie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja na pewno nie będę spał - zawsze znajdzie się jakieś auto do zvagowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie będę spał - zawsze znajdzie się jakieś auto do zvagowania :decayed:

Ot np moje :naughty:

Jarko a ten parter to ze względu na szwedkę :mysli::rolleyes::wink4:

W sumie ja do zlotu planowałem wyzdrowieć, ale dzięki za troskę :polew: :polew:

Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie :co::decayed:Bart-S, Musashi :naughty: :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :tongue4::wink4: Czyż nie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po tym jak usilnie w Pile chciałeś obudzić cały ośrodek nutą z auta tym razem to Ty bedziesz miał okna najbliżej parkingu :decayed:

BTW W głównym wątku wrzuciłem fotki budynków, żebyście się przypadkiem nie pogubili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo :wink4: są już jakieś pomysły kto jedzie jak, kiedy i którędy co by lecieć większą ekipą :?: :?: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego z dala od ekipy z Mazowsza i w tak geriatrycznym towarzystwie :co::decayed:Bart-S, Musashi :naughty: :naughty: Przecież oni chodzą spać po fajerwerkach :tongue4::wink4: Czyż nie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja na pewno nie będę spał - zawsze znajdzie się jakieś auto do zvagowania :decayed:

i moje.... :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo :wink4: są już jakieś pomysły kto jedzie jak, kiedy i którędy co by lecieć większą ekipą :?: :?: :naughty: :naughty:

Musialbys poczytac watki regionalne bo przewaznie na nich sie ludzie ugaduja bo tu bylby chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak usilnie w Pile chciałeś obudzić cały ośrodek nutą z auta tym razem to Ty bedziesz miał okna najbliżej parkingu :decayed:

Oj tam, oj tam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::wink4: :wink4::wink4:

BTW W głównym wątku wrzuciłem fotki budynków, żebyście się przypadkiem nie pogubili :decayed:

Wrzuciłbyś raczej rozkład korytarzy i tras wewnątrz cfaniczku :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbyś raczej rozkład korytarzy i tras wewnątrz cfaniczku

a boisz się że się pogubisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym stanie to możliwe :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo :wink4: są już jakieś pomysły kto jedzie jak, kiedy i którędy co by lecieć większą ekipą :?: :?: :naughty: :naughty:

Mariusz ... z Poznania start 5:30, w Uniejowie na Łask do Piotrkowa i dalej już jak oczy poniosą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo :wink4: są już jakieś pomysły kto jedzie jak, kiedy i którędy co by lecieć większą ekipą :?: :?: :naughty: :naughty:

Mariusz ... z Poznania start 5:30, w Uniejowie na Łask do Piotrkowa i dalej już jak oczy poniosą ...

nie wiem czy wyrobimy bo my start ok. 8.00 z Łodzi ale jest opcja, że gdzieś na trasce się zlecimy :wink4: :wink4: :wink4:

Jak by co to jesteśmy "intacz" :decayed: :decayed: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili państwo :wink4: są już jakieś pomysły kto jedzie jak, kiedy i którędy co by lecieć większą ekipą :?: :?: :naughty: :naughty:

Mariusz ... z Poznania start 5:30, w Uniejowie na Łask do Piotrkowa i dalej już jak oczy poniosą ...

zbytnio nie pośpicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im blizej zlotu tym ciszej w temacie.

czyzby cisza przed burzą ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im blizej zlotu tym ciszej w temacie.

czyzby cisza przed burzą ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na to wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...