Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dolna osłona silnika i skrzyni lub nadkole z Allegro


Darayavahus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadkola firmy krzak już od 3 lat, żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem. Osłona pod silnikiem Rezaw - Plast wytrzymała od jesieni do pierwszych śniegów, ale oryginał pewnie wytrzymałby tyle samo jak nie mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/oslona-plyta-pod-silnik-audi-a4-95-01-i1379352110.html

Panowie mam pytanko , czy ktoś z was kupił taką płytę i ja zakładał?

Słyszałem opinie że płyta tego typu, czyli zamiennik nie pasuje.

Ponoć brakuje jej kilku centymetrów w szerokości lub długości?

Macie jakieś doświadczenia? Zmuszony jestem kupić płyte moja sie połamała.

AAAA może ktoś ma używkę po przystępnej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem ok 2 lata temu osłony niefabryczne z alegro, trzymają sie do dzisiaj, musiałem porobic w nich dodatkowe dziury bo po deszczu zbierała sie w nich woda, na zime dokręciłem je na dotakowe wkręty(dosć sporo) póki co trzyma sie :good: auto obnizone ze dość czesto tre nimi :wink4: i co najciekawsze są dosć giętkie, plus tego taki ze nie pęka

Ale czy to są takie same jak z aukcji to niewiem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firmę rezaw-plast, jeżdżę już drugą zimę z ich osłoną (silnik+skrzynia) i jest ok

Możesz podesłać linka z osłona dolną silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA już mam rok rezaw-plast i nie narzekam !!! autko obniżone tak ze trę nie miłosiernie ... miałem tylko problem z dopasowaniem dziurek z lewej strony polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firmę rezaw-plast, jeżdżę już drugą zimę z ich osłoną (silnik+skrzynia) i jest ok

Możesz podesłać linka z osłona dolną silnika?

silnik: http://allegro.pl/oslona-silnika-vw-passat-b5-audi-a4-skoda-super-i1365458505.html

skrzynia: http://allegro.pl/oslona-skrzyni-vw-passat-b5-audi-a4-skoda-superb-i-i1377972373.html

silnik + skrzynia: http://allegro.pl/oslona-dolna-silnika-skrzyni-audi-a4-avant-quattr-i1380801555.html

z wygłuszeniem się nie opłaca kupować bo to tylko kawałek dodatkowego plastiku który nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział, czy ktoś wie? Oryginalnych jest bardzo mało i ceny troche straszą. Na allegro jest masa podróbek po około 150zł / komplet. Nadaje się to do czegoś? Ktoś zakładał już?

Napisz do kolegi musti na forum. Brat u niego kupował i chwalił. Dużo przydatnych wkrętów itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często w zestawach tych osłon śruby są zdecydowanie za krótkie warto sie przejechać i na wzór kupić dłuższe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori z angola komplet silnik i skrzynia za 50 zł na allegro - trzeba od czasu do czasu zerkać a powinno coś się znaleźć w dobrej cenie. Od skrzyni zresztą leży w piwnicy bo potrzebowałem tylko pod silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi musti na forum. Brat u niego kupował i chwalił. Dużo przydatnych wkrętów itp itd.

dzięki kolego za słowa :good:

jeśli ktoś coś potrzebuje to pisać na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na allegro, też nie wiedziałem jak to będzie pasować ale o dziwo wszystkie otwory na śruby zgadzały się dokładnie

pamiętam że za silnik +skrzynia razem z wysyłką wyszło 127zł. Osłony jak na razie się trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod silnik tylko oryginalną pod skrzynie może być podróba :cool1:

czego tak sądzisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod silnik tylko oryginalną pod skrzynie może być podróba cool1

ciekawa opinia a dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sam sobie zrobił. Przy mojej glebie w te zimę już nie raz przeciągnąłem niunię brzuchem po lodowych koleinach, nie mówiąc o grudach śniegu i lodu które leżą na ulicy. Osłonę mam metalową. Ostatnio zaglądałem do kanału. Jest na niej kilka wgniotek i jedna niezła rycha - osłona plastikowa pewnie by tego nie wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sam sobie zrobił. Przy mojej glebie w te zimę już nie raz przeciągnąłem niunię brzuchem po lodowych koleinach, nie mówiąc o grudach śniegu i lodu które leżą na ulicy. Osłonę mam metalową. Ostatnio zaglądałem do kanału. Jest na niej kilka wgniotek i jedna niezła rycha - osłona plastikowa pewnie by tego nie wytrzymała.

Daj foty , albo napisz jak to wyrezałeś. Zastanawiałem się nad taką blachą ale jakoś nie mogę pozbierać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...