Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

Ile % masz przyciemnione szyby i jak z widocznością??

Procentowo nie wiem bo policja mi jeszcze nie sprawdziła :) ale zrobione są najjaśniejszą folią, z widocznością ze środka spoko bo jest bardzo dobra jakościowo i mam ją już 3 lata i ani rys ani nic takiego nie ma

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Ile % masz przyciemnione szyby i jak z widocznością??

Procentowo nie wiem bo policja mi jeszcze nie sprawdziła :) ale zrobione są najjaśniejszą folią, z widocznością ze środka spoko bo jest bardzo dobra jakościowo i mam ją już 3 lata i ani rys ani nic takiego nie ma

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

no zdjęcia nie oddają uroku :) - twoja też dopieszczona jeszcze tylko to koło większe i git

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

no zdjęcia nie oddają uroku :) - twoja też dopieszczona jeszcze tylko to koło większe i git

---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 19:09 ----------

mała zabudowa bagażnika:

głosnik Pioneer VCCS, wzmacniacz Magnat The Rock 800W i DVD 7" i obite wszystko eko skórą - boki na "stałe" cała skrzynia wyjmowana - właściwości kombi pozostały :)

img2181k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i Kraków Tuning Show 2012 :) i pomysł na wystawkę :) :)

img2178v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc5350.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

mała zabudowa bagażnika:

głosnik Pioneer VCCS, wzmacniacz Magnat The Rock 800W i DVD 7" i obite wszystko eko skórą - boki na "stałe" cała skrzynia wyjmowana - właściwości kombi pozostały :)

img2181k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

No i Kraków Tuning Show 2012 :)

img2178v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc5350.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że to zwykłe puchary a nie gral który by zamieniał wode w Pb98 hehe:decayed:

P.S ładny avancik, powoli sie do nich przekonuje:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za naklejka na przedniej szybie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj na "zlocie" w Rybniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul kolega z ekipy trochę słabawy się zrobił po południu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zrobili na szybko we dwóch 3 flaszki i po 2 piwka i umarł na tym słońcu tragedia była na powrocie bo jechał ze mną na gwincie go wytrzęsło i zrobił mi aerograf na drzwiach :( ech normalnie tragedia ale się zmyło ...

chociaż tyle dobrego że wygrałem w zawodach rzut turbiną i wpadł mi bon na 300zł do realizacji w jakimś tam warsztacie.....

w sumie to może bym to odsprzedał bo ja mam trochę daleko :)

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

no zrobili na szybko we dwóch 3 flaszki i po 2 piwka i umarł na tym słońcu tragedia była na powrocie bo jechał ze mną na gwincie go wytrzęsło i zrobił mi aerograf na drzwiach :( ech normalnie tragedia ale się zmyło ...

chociaż tyle dobrego że wygrałem w zawodach rzut turbiną i wpadł mi bon na 300zł do realizacji w jakimś tam warsztacie.....

w sumie to może bym to odsprzedał bo ja mam trochę daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul, jak ogarnąłeś linkę od recznego na tarczach 300mm ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie gdzie jest ta strona 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz inaczej są strony się po tej zmianie forum a nie wiem dlaczego ale nie moge zmienić nagłówka w watku :(

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

o już poprawiłem :) i od razu mału update pierwszej strony:)

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

o już poprawiłem :) i od razu mału update pierwszej strony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba wysłać podanie z listem motywacyjnym i dwoma zdjeciami do szanownych panów moderatorów i w tytule piszesz zmiana tematu postu. dajesz 100zł i piszesz co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prześlą ci rachunek na koniec miesiaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tak czy siak taj jak pisałem w nagłówku fura idzie na sprzedaż tylko nad cena muszę pomyśleć bo kasa włożona w tym sezonie jest duuuuża tak ze 25tyś trzeba by wziąźć żeby nie było szkoda hehe trzeba zejśc na ziemie i policzyć żeby za dużo nie stracić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...