Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Absurdalny przepis drogowy


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1636933,11,item.html

Ja jestem w szoku :blink:

Wiedzieliscie o czyms takim? Niezle jaja.. :polew:

To tylko mogli wymyslec "nasi"

Nie jestem do tego tak przekonany bo nie grzebalem jeszcze w ustawie.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo!!! ale nie rozumiem, w sumie to sam moge sobie taką karteczke z upoważnieniem napisać, nie?

Jeszcze lepsza klapa to usunięcie zielonych strzałek do końca 2008roku. Wtedy dopiero przepustowość "wzrośnie" :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i absurdalny.... ale.

Wczoraj kolega Cieply opowiadal mi sytuacje jak to pozyczyl rower koledze. Kolega tym rowerem pojechal na wlam do okolicznej wioski, wlasciciel domu sie zorientowal ze mu buszuja po piwnicy i zawinal ten rower. Calej historii nie bede opowiadal, ale wyobraz sobie ze pozyczasz komus nie rower tylko auto i uzywajac tego auta popelnia jakies przestepstwo. Skutki latwo przewidziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i absurdalny.... ale.

Wczoraj kolega Cieply opowiadal mi sytuacje jak to pozyczyl rower koledze. Kolega tym rowerem pojechal na wlam do okolicznej wioski, wlasciciel domu sie zorientowal ze mu buszuja po piwnicy i zawinal ten rower. Calej historii nie bede opowiadal, ale wyobraz sobie ze pozyczasz komus nie rower tylko auto i uzywajac tego auta popelnia jakies przestepstwo. Skutki latwo przewidziec

I zwiną właściciela auta za pomoc w przestępstwie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest az tak zle jak myslalem.. :naughty:

Znalazlem bardziej obszerny artykul na ten temat:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/samochodem-pojedzie-tylko-wlasciciel,1006608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to fajnie biorąc pod uwagę, że moim dostawczakiem jeżdżą w tygodniu średnio cztery osoby. A w związku z wysokimi zniżkami OC mam więcej niż jedną osobówkę, a jeżdżę non stop :a4fan: Otworzę sobie drukarnie upoważnień :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos jak w Rosji. Tam tez trzeba miec upowaznienie jesli jedzie sie autem bez jego wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle u nas wylewa się dziecko z kąpielą,

w angli niby jest podobnie...

wlasnie, ale tam sprawa tyczy UBEZPIECZENIA a nie samego samochodu.

i to ma jakis sens, w mojej polisie tez jest zastrzezenie ze nie moga autem jezdzic osoby ponizej 25roku zycia.

tez bzdura ale to osobny temat...

i wtedy to ma jakis sens, masz tansze ubezpieczenie ale pilnujesz ze tylko osoby upowaznione w polisie moga nim jezdzic (bo tez maja jakas tam bezszkodowa przeszlosc),

ale samochod jest moja wlasnoscia i nie widze powodu zeby musial podpisywac jakies kwitki za kazdym razem jak ktos znajomy bedzie chcial skoczyc po fajki do kiosku na wakacjach...

zreszta co to za zabezpieczenie, przeciez mozna taki swistek sobie samemu podpisac, kto to sprawdzi? idac dalej dojdziemy do psychozy i trzeba bedzie np notarialnie potwierdzac... to bedzie piknie:)

a przyklad z rowerem i uzyciem auta jest bez sensu... co za roznica czy napiszesz upowaznienie czy nie... nawet gorzej , bo jeszcze o wspoludzial Cie oskarza a tak mozesz powiedziec ze Ci ukradl auto:P

a chyba nie pozyczasz obcym ludziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis przepisem, ale urzędników to mamy pierwsza klasa :D

:P

Czyli jak zwykle-nic nie kumają , robią zadymę i szum a później świecą oczami ale do błędu się nie przyznają. zapyziała banda oszołomów :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...