Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kolejne Audi


JurekTCS

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaży A4 b5 AFN zakupiłem nową A4

Pierwsza rejestracja 12.2003 rok

Kupiłem ją od niemki z Bingen.

Mina jak usłyszała ile przejechaliśmy po ten samochód i że od razu wracamy do domu była bezcenna.

I jak to w samochodzie kupionym od tzw jak to określam oryginalnego niemca dostałem kpl. zimówek na felgach aluminiowych, wszystkie papiery i kluczyki. Co nie jest takie oczywiste u arabów, turków i innych kombinatorów. W tym także u polskich handlarzy co było mi dane doświadczyć podczas oględzin samochodu w PL.

Samochód jest w super stanie a przyjmując kryteria allegrowskie to nówka sztuka nie śmigana .

Zdjęcia na razie z telefonu robione pod drodze u wroga.

54478989_640.jpg

54479003_640.jpg

54479025_640.jpg

54479038_640.jpg

Wyposażenie w zasadzie standard:

- FWD :(

- ABS,ESP

- kubełkowe fotele

- 2x elektr. szyby :(

- 6 biegów

- navigatoin plus

- i kilka innych oczywistych rzeczy (centr. zamek itp)

Naklejka z szyby już wyleciała.

W planach

- program

- może wgranie PL navi i uruchomienie TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć RNS-E, latane szyby na tył i będzie zacnie w środku. Nawet drewno mnie się widzi, pewnie dlatego, że sam mam w swojej ;) Ogółem wygląda na zadbaną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat drewno bardzo się podobna. Coś innego niż listwy aluminiowe.

Zrobienie szyb z tyłu to zmiana m.in boczków.

Bardziej zależało by mi na oświetleniu nóg i spodów drzwi, którego niestety nie ma.

Czy wgranie PL języka i nowych map można zrobić samemu np za pomocą płyty, czy tylko przez kabel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się drewno podoba. A o wgraniu szukaj, ewentualnie jak nie znajdziesz, to pytaj w odpowiednim dziale, tam na pewno Ci pomogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zmienić mapę i lektora wystarczy włożyć do navi odpowiednią płytę. Z tego co widzę masz rns-D. Możesz zakupić oryginalna płytę z polską mapą, albo ściągnąć z netu obraz płyty i nagrać. Przerabiałem ten temat po zakupie swojego autka. Z pirackimi płytami jest ten problem, ze trudno jest je nagrać, nie wszystkie nagrywarki sobie z tym radzą. Niekiedy trzeba również wyczyścić laser w navi (nagrywane płyty są mniej "wyraźne" niż oryginały które są tłoczone). Ogólnie polecam oryginalne płyty z wiadomych względów:), nigdy nie wiadomo jakiego policjanta się spotka na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko te listwy z przodu i z tyłu są :sick3:. To są ori czy o co tu chodzi? Bo już pare aut widziałem z takimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczna navi i polecam nastepujace rozwiazanie. wejdz na allegro i wpisz nazwe nawi wyskocza magicy oferujacy usługi zmiany lektora na polski i nowa [polska mape. ja tak zrobiłem zapłaciłem 200zł koles przyjechał pod dom zgrał lektora i nagrał nowa mape polski i czech. w tej nawi musisz ja wozic w cd wiec polecam zmieniare jezeli nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytę wkłada się do navi i cały czas tam siedzi nie potrzeba zmieniarki. Po co kupować pirata na allegro jak można samemu nagrać. jak chesz linka do strony gdzie znajdziesz mapy to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko furka :good:a co do uruchomienia multimediów w tej navi to musisz mieć tuner TV i oddzielnie DVD, chyba jednak lepiej doinwestować w RNS-e, tak więc bezawaryjności :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko te listwy z przodu i z tyłu są :sick3:. To są ori czy o co tu chodzi? Bo już pare aut widziałem z takimi

to sa orginalne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko te listwy z przodu i z tyłu są :sick3:. To są ori czy o co tu chodzi? Bo już pare aut widziałem z takimi

to sa orginalne :wink4:

Kto to zakładał :P Nie podobają mi się... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytę wkłada się do navi i cały czas tam siedzi nie potrzeba zmieniarki. Po co kupować pirata na allegro jak można samemu nagrać. jak chesz linka do strony gdzie znajdziesz mapy to pisz na PW.

Zmieniarkę mam w schowku więc nie przeszkadza mi,że też coś tam będzie w navi siedziało

awx-a nie masz jak masz 6 biegow, bezawaryjnosci , ladne autko

Mój błąd. Jest AVF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w navi moze być tylko płyta z mapa, sama navi nie czyta płyt CD :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi na polskę i czechy jest i smiga elegancko.

Jak wgrac jezyk PL. Domyslam sie ze jest to oddzielna płyta. Bo nie widze w ustawieniach opcji - polski.

Czy wgrywa się to razem z Pl menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...